Prijava

Ово је део где сви они који мисле да је ниво дефиниција које се од скора постављају на сајт опао, могу да кажу како да се писање истих побољша.Можете и да браните свој стил писања и да кажете зашто вам се дефиниције неких аутора не допадају, колико се цени оргиналност на сајту итд.Изволите и добро дошли.

Hvala!
Ja ne mislim da kvalitet definicja opada nego da se generacije vukajlijasa iz godine u godinu menjaju,a time se menja i stil definicija.
Samo se krecemo u novom pravcu jer se sve na svetu menja i trendovi se menjaju.

Е онда је овај правац толико лош да ја не желим да се мењам.А дефиниција зна се шта је од вајкада, тако да ниво промене не може да буде толико драстичан одједном јер све траје још од старе Грчке =)

Bravo,a tvoje defke uopste nisu lose prema mojoj proceni

То је зато што нисам нормалан,али ово није постовано за хвалоспеве о мени већ о другима.Ја сам само поставио тему, могао је то да буде и било ко други.Надам се да ће мо овом темом доћи до нечега што је есенција мог поставлјања исте.

Ja nisam pisala hvalospev,nemam vremana za to.samo sam pisala istinu.Inace odgovorila sam bukajliji,ali onaj post na forumu ostaje.

Loše definicije pišemo zato da bi time smorili ljude i time ih poćerali na mrtav forum.

Зато што људи дефинишу сваки избљувак који им падне на памет. А то је зато што је ограничење 5 дефиниција. Гледам, дневно је почело и по двеста комада да се избацује. Еј! 200 комада!
Нека се сведе ограничење на 2 дефиниције, онда ће да се више води рачуна о томе шта се дефинише и КАКО се дефинише.
Али, који сам па ја фактор да причам о томе...

Zbog cenzure i smor članova.

Цензура на Вукајлији? То постоји?

Ahahahahaha, Mensure care!

Zato što nemamo osnovni osećaj sramote kada izrodimo neku glupost.

I sve resavata jednom recenicom?Pricate o glupim definicijama, a ja pricam o losim, za glupe treba da reaguju valja ovi mucenici sto su izbaceni u prve redove bitke za vukajliju, da na rukovodioce mislim :)

Zato što ne hotujemo dovoljno!

Šta hoćeš da ti napišem, esej? Ti pitaš, ja odgovaram. Ne mogu JA nekom da solim pamet kako treba da piše.

Mogu samo još da dodam da mi strašno bode oči kada u definiciji vidim sledeće: "JA mislim da je to užasno ..." ili "pričajte vi šta hoćete, ali JA da vam kažem..." ili "po meni, to je bljak...". O definicijama koje nisu definicije ću nekom drugom prilikom. Toliko.

Mislim da bi trebalo uvesti jednu definiciju dnevno, a ne pet.
Neki clanovi imaju 2000 bodova sa 2001-om definicijom,malo sam preuvelicao, ali nisam mnogo pogresio.
Pomalo je cudan ovaj nacin bodovanja, po meni bi trebalo da rank zavisi od srazmere broj bodova / broj definicija.
Mislim da je vec bilo reci o ovome, da sad i ja ne tupim kurac opet...

Севасте, ја сам ти написао 6 реченица.

АПСОЛУТНО се слажем са Злим.

Treba ukinuti rankove pošto ljudi padaju u depresiju kad sam ispred njih.