Korak ka kvalitetnijim posterima

  1. Pa da li opet...gubi car...razumes...jednostavno...nije to to :/

  2. i ko ce da ceka modove da pregledaju...

  3. Da, nije to to, draže je ljudima da gledaju Novaka Đokovića i ekipu nego kvalitetne postere, shvati to kaizene!

  4. ako moderatori ne pogledaju poster u roku od sat vremena poster izlazi na listu najnovijih.

    zar mozete toliko kukati???

  5. @Obama

    Ćuti bre, skontaće da se zajebo. Pa će vratiti onda na staro

  6. Smarate sa tim glupim foricama...

  7. Smarao si i ti sa glupim posterima, al' sad kurac 1 ocena za 12 sati lolo

  8. Dis iz faking AWESOME!
    Hvala kaizenu (šmrc, šmrc, suze radosnice) i hvala modovima što ste mi omogućili da ponovo uživam u posterima.Bog vas blagoslovio.

  9. Ma nema šanse da će ovo duspe.
    Izuzev Mici i Črče, niko ne jebe postere ni 2%.
    Sad jebu, jer je nov zakon na snazi, a ćale ih snajperiše, al sačekajte par dana.
    Da su ih ikada zanimali posteri, brisali bi govna, ili ono što su im autori linkovali za bris.

  10. Dečko taj poster objašnjava samo nisi upućen lolo

  11. Opet gomila glupih postera...

  12. Juče mi je ovo izgeldalo kao odlična ideja, ali danas, opet vidim gomilu govana od postera! Nisu moderatori krivi, ali ako se već radi ovo, onda neka to radi više ljudi, i ljudi koji su najviše kvalifikovani za ocenjivanje postera (koliko god neko može da bude kvalifikovan za to). Možda da se više moderatora uključi, ili ako su već svi uključeni, nek se onda doda još neki samo za to. Listam maločas postere, i sve gluposti neke, kao da gledam ono sranje demotivacija.hr, sve neka patetika, neki kvazi humor, nijedan kretenski (pozitivno) poster nisam video, a prošao sam 15-tak strana. I koja je poenta kad napravim poster, ili definiciju, pošto vidim da će se možda uvesti ovo i za definicije, čekam sat vremena, da bih mogao da gledam kako ga ocenjuju, ako mi moderatori pre toga ne ocene da je loš? Ako već baguje sajt zbog postera, ili ih terajte u kurac, da se tako izrazim, jer su ipak poenta ovog sajta definicije, naćiće narod novi sajt, samo za postere, ili smislite nešto drugo, ili bolje odradite već ovo što ste zamislili...

  13. Koliko ja vidim ljudi su poceli da kopiraju slike sa postera koji su prosli kroz cezuru i samo da vrte neki drugi tekst. O tome da je gomila postera koji su glupi do jaja i neorginalni prosli necu ni da pricam. Najgore je sto vidim da posteri sa vicevima iz naftalina prolaze. Poenta je valjda bila da se takve stvari sankcionisu, ili se varam?

  14. Стварно има много срање постера...

  15. Ова опција доноси то да има можда квантитативно мање срања, али квалитативно, то је исто срање које је било и пре њеног увођења. Немош људе научити да праве добре постере.

  16. То што млата каже....
    Само мени је понекад било чак и занимљиво да гледам оне идиотске постере, смијешни су...

  17. I ne razumem zasto moj poslednji poster nije prosao?
    Mozda nije nesto narocito, ali gledajuci ove koji su prosli, vidim i neke koji su definitivno gori.

    EDIT: OK, zajebao sam se. Izgleda da je prosao, ali nakon vise od sat vremena. Brisem link ka posteru, da ne bi ispalo da se reklamiram.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.