Prijava

Onda ok, dakle da očekujemo za 40ak minuta prve žive postere :)

Znaci "Odabrani posteri" ce biti Odabrani posteri-odabranih postera? :)

Filtriranje postera. Ja sam tako shvatio.

Onda ok, dakle da očekujemo za 40ak minuta prve žive postere :)

da, izaci ce 2-3 :)

I ja isto, samo što oni koji prođu filter valjda idu u tab "najnoviji posteri" a koji ne prođu ostaju na sajtu, vidljivi preko profila onog koji ga je napravio. Valjda O.o

E ali ne treba da se bunite što će i neodabrani da budu živi, bar neće da smaraju kako su im obrisani...

Pa zna se: ko smara=spem, ko spemuje=ban. Simply like a bean.

Bolje je ovako. Samo kvalitetno da bude dostupno za gledanje.

Malopre ovde:
http://vukajlija.com/zabava/posteri/na-dan/2011-05-23

Bejaše dva postera... Žena oktopod i top model. Gde nestadoše?

Otišli u Gulag.

Evo sad sam pogledao postere, govno su ovi najnoviji, bice problem kad nema modova.

EDIT: Ima prostora od poslednjeg moda koji je otisao do prvog koji je dosao, u ovom slucaju celt, pre 3 sata, pa Lullaby pre 40 min, za to vreme se napravilo nekoliko glupih postera, ali to je lako obrisati.

Pa to nema nikakve veze, ne možeš da napraviš pglu poster kad nema modova jer se poster sam po sebi ne izbacuje dok mod ne izbaci.

Е види нешто не капирам. Ако је постер лош, а не брише се са сајта већ остаје код аутора, да ли то заправо значи да он никада неће доспети међу најновије?

Jedna od najboljih novina na ovom sajtu. U potpunosti je podržavam. Nadam se da modovima neće biti problem da se gledaju svakakva govna..

Saće da bude megasvrš kad glupe posterdžije budu imale postere u odobrenima lolo

Dobra ideja ali nije ekonomicna uopste ...sad ce "odabrani" imati 1000 i vise +, a brda dobrih postera ce otici u kur...

sad ce "odabrani" imati 1000 i vise +, a brda dobrih postera ce otici u kur...

Pa tako je i pre bilo.

Dobra ideja ali nije ekonomicna uopste ...sad ce "odabrani" imati 1000 i vise +, a brda dobrih postera ce otici u kur...

Objasni mi ovo života ti ? Odabrani će uvek imati dobar skor, kao i obično. Samo će i neki dobri posteri doći više do izražaja, jer neće biti zagušeni glupostima i posle 5 min. završiti na 6 strani.. Valjda obrnuto ebem mu miša.

Saće da bude megasvrš kad glupe posterdžije budu imale postere u odobrenima lolo

Odobren k'o odabran! :)