Prijava

Zbog buducnosti. Ono sto je sada aktuelno nece biti kasnije, za recimo 10-20 godina. Kazem, bitan je i fizicki izgled, jer ce ona poslije biti baba, a ja cu zeljeti nesto mladje i to je to.

Elem, mislim da je razlika od 10 godina maksimum u oba pravca, ali i to jedino u slučaju da mlađi u vezi ima bar 20...
Neko je spomenuo Demi Mur i Kučera. To je bre Holivud, u stvarnom životu stvari ne funkcionišu tako. Ne kažem da s vremena na vreme ne može da padne neki bezazleni seks ukoliko je razlika u godinama veća, ali ako govorimo o vezama, onda nema teorije.

Све ово потписујем, само што бих дигао разлику на 15 година.
Брака што се тиче, и то је ок, знам пар доста успешних, проблем једино може да буде проширење породице, јер жена немож да рађа увек, мада савремена медицина успешно решава и тај проблем.

@macho
Па који андрак ош да јуриш старије ако хоћеш млађе? Том логиком има да шутнеш жену након трудноће јер је добила пар кила? Глупо.

Aaaa, tu smo dakle? Sad si sve rekao :)))
Pa zašto misliš da bi ona želela da pored sebe ima nekoga ko tako nezrelo razmišlja? Zato što si ponosan na "svoje glatko, mlado, neumorno telo"? Pa ona je do svoje trijespete videla i imala takvih gomilu, a ti misliš da si jedinstven? Ne ti konkretno, nego bilo ko, ko misli da je dostigao vrhunac u telesnom i duhovnom smislu baš u godinama u kojima se nalazi.

Moje telo nije glatko, upitne mladosti, a još je manje neumorno, ali imam dva kvadrata ramena za plakanje, dobro slušam jer nemam šta pametno da kažem, "volim duge šetnje pored kratih reka" (filozof Frenki Wilde), pa eto mećem oglas. Šifra: Već oženjen, ali nije zgoreg još jednom.

Ne bih znala kasti, sestre slatke. Nikada nisam imala mlađeg dečka od mene.

evo da se čuje i mlađe mišljenje: inače volim momke devedes i osmo, al' sad mi se nešto đa neki matori devedes i treće (dešava se)
u potpisu: klinka deves i sedmo. :P

Опет ови дебеовци на Вукајлији. Докле бре децхко?

godine podeljeno sa 2 plus 7!

Od koje godine se to primenjuje Manijak? :D

godine podeljeno sa 2 plus 7!

dvogodišnjak sa osmogodišnjakinjom FTNJ

Od koje godine se to primenjuje Manijak? :D

zavisi od polne zrelosti ipak:)
eo recimo moj donji limit, 29/2=15 (zaokružuje se na 'stariju' cifru kod 'savesnih' lolo), +7= 22

al to je ono, iz krajne nužde recimo, pošto ipak najviše volem svoje vršnjakinje, plus- minus 5 godina gore-dole:)

matori devedes i treće

Ebote, koji sam ja onda deda.

Manijače, ja bih onda tek ove jedva stasala kušala, jedva legalno, a ovako

matori devedes i treće

Ebote, koji sam ja onda deda.

ja sam baba. :D

al to sam mislio u teoriji P Lejdi, nisam pokušao još u praksi:)

Sa srećom onda, javljaj kad stigneš do formule, da ostavljam ovog matorca za neku devicu, krvi da mu pijem :D

Neću, biće da si onda deda, a ti si u punom cvatu mladosti! :*

heheh,ae, nek ti bude, izvukla si se sada :*

Ova tema konvergira ka miksu Bravo rubrike, Blic žene i odeljka ličnih oglasa za diskretne kuguar gospođe srednjih godina i mlade jebače sa dvocifrenim brojem u niku čija je vrednost između 18 i 25, a ne odnosi se na godine.