Из ког сте племена?

  1. katijo, ladno je moguće, garant su se naši stari jebavali po onim čukama. Od danas te zovem sestrom :)

    auroro, ne znam to, al znam da je namćor prve vrste i koliko je duhovit kao glumac, toliki je mračitelj uživo.

    Inače, čuo sam ranije neku priču da su se Pivljani prcali samo među sobom da bi očuvali "inteligenciju", prirodno urođenu. Naime, postoji neki podatak da je to podneblje sa najvećim brojem doktora nauka po glavi stanovnika, ono...u jevropi. Ako su mene slagali, ja lažem vas. :)

  2. Opšte je poznato da prcanje medju rodjacima daje nizak IQ

  3. Ukoliko su Pivljani stigli do tačke kada ne mogu biti gluplji, logično je da je došlo do zaokreta u takvim procesima.

  4. Pa nisam rekao da se rođaci prcaju, prcaš takođe Pivljane, al ne rođake. :)

  5. Не само интелигенцију, него и богатство :)

  6. Ev' vako Bleče- meni pričali neki glumci, ovo za Gutovića. Mada potpuno irelevantno, 'nako pitam kad si ga već spomenuo.
    To je jedno, a drugo Kad si iz neke vukojebine gde ti je jedina alternativa ovca onda ti se knjiga čini tako simpatična.
    Dokaz- pleme Tanovića /onaj što je za BiH dobio oskara za film Ničija zemlja/.
    Oni su hercegovci, znam ih par i uvek su se zajebavali s tim
    Kod nas je bilo je- Il ćeš učit il ovce čuvat.
    Samo jednog automehaničara od čitavog plemena imaju. Svi ostali su neki kurci palci :)

  7. Duh je rekao ....ja nemam više ništa da dodam! :)

  8. Blek, pa u jednom trenutku bi morali postati svi rođaci.

  9. Realno, Lane i nema neke velike veze s Pivom, čovek je rođen u Grockoj, mislim, nije da ni tamo ovce nisu jebačka opcija...al đavo će ga znati. :)

  10. Mr. Black и Катија од којих сте пивских фамилија?
    Пивљани и нису класично племе.

  11. Pa oni bas u tom neklasicnom smislu i jesu Pivljani, vole pivo.

  12. Kul ti je ovaj link. Glomazići - Rudinice - starosedeoci, fakjea!

  13. Vrlo dobar Glomaziću saplemeniče

  14. Ja sam Sremac, tako da... Napuštam vas. :)

  15. Која генерација Сремца кеве ти?

  16. U ovom mestu gde sad živim, znam sigurno proteklih 6 generacija da su živele. Od kad ima Srba ovde ima i nas.

  17. Па да... Ја знам да бар задњих 15 генерација мојих предака живи у Србији, али сам ипак открио да вучемо корене из старе Херцеговине

  18. Svaka čast, lepo što te toliko interesuju koreni.

  19. Jedna žena koju dobro poznajem poreklom je iz plemena rovca i ispričala mi je jednu zanimljivu priču. Naime kada su ratoborni kuči zaratili sa kraljem Nikolom Petrovićem u XIX veku, on je napao njihovo selo i pobio svakog odraslog muškarca dok su neke žene i deca uspeli da pobegnu inače bi i njih pobio. Nisu imali kud, i srećom prihvatiše ih ovi iz rovca dok nisu stali na noge.
    I sad ode ta žena u Crnu Goru i zapodene priču sa taksistom koji ju je vozio o poreklu. Kad je taksista čuo da je iz rovca(on je naravno bio iz kuča) nije hteo da joj naplati! Kaže mi još nismo zaboravili.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.