Prijava

Десна партнерка сморила, ових дана се више дружим са левом.

Ево сад ћу рећи шта је било, видим да неки закључују наглавачке.
Тражила је да се видимо у 11 јуче још, и као ајде. Увече се покачимо нешто преко порука и нико не прича ни са ким цео дан. Пишем јој, не одговара. Добро, искулирам. Вероватно неће ни да се види ујутро. Кад ево је, из неба у недра. И ајде, наврат нанос, ништа не приговарам. Искидам се да стигнем што брже могу и онда каже немој долазити.

А, па то су сад неки нови моменти. То је већ друга прича. Но, и то се да решити врло лако.

http://bih-x.info/wp-content/uploads/2010/03/zlostavljanje1.jpg

Ali inače, mrzim osobe koje kasne, to me tako lako izbaci iz takta. Uvek dođem neko vreme ranije, ali najviše mrzim onaj osećaj kad osoba kasni 15 minuta, a ja kao popišan stojim, pa krenem da se prestrojavam da li smo se dogovorili da se nađemo baš ovde uopšte. Auh, koliko to mrzim.

Ma voliš ti da te ona gazi. I ja mrzim kad ljudi kasne, al' sačekam pa im otresem u facu sve što mi padne na pamet dok ih čekam.

Тако је било, не мењам ја причу. :/

А, бре, ионако ћете да раскинете.

E to Peki, nalazimo se na 10 minuta od nečije gajbe, i ja dolazim 5 minuta ranije, da ne bude da kasnim, a taj neko kasni, a živi na 10 minuta, a meni treba pola sata do tamo. To me tako iznervira, svaki put.

Jogurte, a zašto ste vas dvoje zajedno? Očigledno samo gubite vreme...

Jebi to, pa odjebi.

Jebi to, pa odjebi.

A ako si već jebao, odmah odjebi :)

EDIT: Da pitam ove lingviste, da li u ovoj gore rečenici i uopšte, smajli menja znak interpunkcije? Ili treba da se stavi tačka, pa smajli?

Ма брате не знате ви све приче. Ја сам, док сам радио, завршим посао у 4, идем одмах за Земун на часове у 5. Идем кући пребијен у 9 као кер и зове ме да се нађемо. Увек сам јој излазио у сусрет, и по киши и по снегу. И чекао је. Ма боли ме више курац.

Заједно смо јер је брате риба лепа и згодна, а и паметна. Али њен карактер ће ми доћи главе изгледа.

Da li bi smeo da joj pokažeš ovu prepisku?

Ona tebe jebe u mozak. Ma handri te žestoko.

U startu si se zajebo, zaljubio si se ili tako nešto... Treba odma' da se postaviš kao alfa mužjak xD

To što je neko lep i zgodan ti je najmanje važno... Ako se ovako ne slažete kao osobe, džabe sve...

Jogurte, oš onda da ona tebe jebe, sretno do kraja života?

To što je neko lep i zgodan ti je najmanje važno... Ako se ovako ne slažete kao osobe, džabe sve...

Одо у кафану :)

Одо у кафану :)

ta ti je ka' Njegoševa :D

Ja imam vezu 2 i nesto godine,sve funkcionise odlicno,kad se desi neki takav ispad,a ne desava se cesto,popricamo,kazemo sta imamo,kome sta smeta i kraj.Nastavljamo sa jebanjem. :D Tako da je ti je moj savet da joj u startu kazes sve,da razjasnite sve istog momenta,kazes joj sta ti smeta,ako hoce da promeni-hoce,ako nece,onda imate problem.Naravno isto i ona tebi sve tako,po spisku.. :)

A, vidim ja, ti si izgubljen slučaj.
Idi bre u kafanu gdje je zgodna konobarica i ladno pivo.
Štaš koji kur više od života!