Obožavaoci eternal seljak-a

  1. Eternal, ja sam ga ozbiljno pitao.

  2. pa i ja sam ozbiljan....ide zima....s cim ce klub da se greje

  3. Ne, ozbiljno, čekam Lakija da mi odgovori 'oće li da bude izbačivač.

  4. al on je zajeban i mnogo je jak....ubice nekog

  5. Neće, mi ćemo mu reć' da ne priča mnogo i neće bit' ranjenih i mrtvih... Laki, ensr mi maaan!

  6. Ajde moze,ionako sam nezaposlen,treba da se zaradi neki dinar :)

  7. Super Laki! Evo ti rukavice i lopata, i pitaj Eternala đe je kamion s ugljem.

  8. Ma ne treba da se istovara ...
    Ja sam malopre iskipovao sav ugalj iza kafane...
    Ona plava ručica na kamionu izgleda služi za kipovanje.
    E sada samo da neko ubaci ugalj u podrum...
    Da sam znao kako to radi,mogao sam da iskipujem i malo bliže podrumu,al' sad jebi ga...

  9. aaaaa a zato sluzi ta plava rucica.....ja mislio to za katapultiranje, ko u avionu....nista onda laki os da radis kao ubacivac posto je poso izbacivaca dobila plava rucica

  10. A kolko se to placa?El imam regres i topli obrok i socijalno?

  11. placa se 200 evra....mislim ka imas...ak nemas dovoljno je i 100....topli obrok ces imati sam ak poneses od kuce, al pazi da se ne oladi jer ovde nemas kako podgrejati

  12. Teranje ženskih članova iz kluba je STROGO zabranjeno Statutom društva, i kažnjava se kastr... nećemo o tome.

  13. Самхаин objasnio ti je Reservoir dog....moze da teras muske clanove

  14. Samhain je u teranju. :)

  15. ako bude tero upola dobro ko u covce bolan ne ljut se bice dobro

  16. Реците само ко вам смета, а ја ћу да му претим и да му шаљем перверзне поруке на пвт, има да банује сам себе одавде кад ја кренем да га узнемиравам ;)

  17. auuuuuuu, bojim se da ES nema tolko para da plaća sve te usluge :)

  18. Možda, ali zato ima obećanja kol'ko 'oćeš.

  19. obećanje ludom radovanje :) lud - hehe

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.