Prijava

bio bi i ja brizan kad bi drzo ruke na larinim sisama

svi smo mi ovde brizni, ovaj klub ti je jos poznat i kao liga izuzetnih dzentlmena. samo ES nece to da kaze, mnogo je skroman. ma nijednu manu nema, zato ga i obozavamo.

Otvoren fan klub Eternal seljaka, a njega nema niđe, nije nas čak ni svojim postom na svoju fan temu udostojio.

Dobih jedan mejl, pa mi se učinilo prikladnim da ga podelim sa svim obožavaocima ex Eternal seljaka sada seljaka veseljaka. Radi se o obradi dečije pesme deset ljutih gusara:

> > Deset ljutih rakija, da ne bude zima,
> > jednu sam eksirao, sad ih devet ima.
> >
> > Devet ljutih rakija, ja vec ne znam ko sam,
> > jednu popih da se setim, ostade ih osam.
> >
> > Osam ljutih rakija, sad sve mutno gledam,
> > daj jednu da progledam, sad ih ima sedam.
> >
> > Sedam ljutih rakija, polako gubim svest,
> > jos jednu da se razbudim, sad ih ima sest.
> >
> > Sest ljutih rakija, spreman sam za let,
> > ja ih vidim deset, jer ih ima pet.
> >
> > Pet ljutih rakija, na pola sam posla,
> > sad ih ima cetiri, a ja vidim osam.
> >
> > Cetiri ljute rakije, sedim kao kip,
> > devet casa vidim, u stvari ih je tri.
> >
> > Tri ljute rakije, spreman sam na sve,
> > gde nestade jedna?! Ostale su dve.
> >
> > Dve ljute rakije, loza izvanredna,
> > dok sam na to mislio, nestade jos jedna.
> >
> > Popih i tu zadnju, pa pritisnuh reset,
> > uzeh flasu ponovo, pa ih opet deset...

E pa seljo veseljo,eternal seljak, vise nije sa nama,tako da cemo ovu temu posvetiti njegovom drugu i saborcu Meши.

Udri.....

:))))

Neće se tema mene posvećivat' no će se Seljak veseljak vratit' na sajt, tako mi svih reklama na Vukajliju!

Tako je Meśa, ima da se vrati k'o bela lala!

A sta je sa Seljom, sto ga nema?

Gambi, ti si gledao Seljakovo međunožje i znaš da ga nema?

Ili si mislio na to što ga nema na sajt? Ako si na to mislio, da ti odgovorim. On bi se vratio, no ne umije, seljak je.

jebga ljudi otvorili biblioteku kod mene u kraju, nisam izlazio iz nje pa tak da nisam imo vremena, al sad sam procito sve knjige, triput, tako da sad imam vremena za ov......dok ne nabave nove knjige

a neko me je slagao da si trajno banovan sa sajta.....lazovi....

nie te niko slago, bio sam dozivotno banovan al sam laziro svoju smrt kako bi mi ga skinuli

Sramota. (Seljaka) čoveka koji ima svoj fan klub na sajt koji posećuje nećete da odbanujete? Možda treba da reče da je "drugačiji" da bi ga odbanovali?

А да затворимо лепо ову тему?