Obožavaoci eternal seljak-a

  1. Tako je Eternal, ne primamo one što primaju ono između noga.

  2. Da i ja izjavim nesto za Dnevnik... Pod jedan, po vlasu rakije za Mensura i mog ortaka Selja. Zbog bozanstvenog dejstva rakije, neci ni bi nista pod dva. Au kurac...

  3. pod dva ce biti kad nestane rakije

  4. Dajte i meni neku votku!!! Ma ne morate, ja ću sama da donesem :))

  5. ma moras i ti preci u rakijase

  6. Плашим се да смо се мало заракијали. Нигде никог ни од корова.

  7. Ovde se bre ništa ne radi!!! Kakvo je to ponašanje? Mešja i Eternal svaku noć vršljaju po forumu, a u ovaj klub nikako da svrate. Oni to po princpu "svoju kuću čuvam da mi je čista, a u tuđoj ću da pravim lom"...ccc...deco :)

  8. А обожавани ЕС ни кило није скинуо већ пар недеља. Ракија је врло калорична...

  9. Eternal,ja te obožavammm...
    Do imbecilnosti...

  10. Hocu i ja da budem u grupi,obozavam seljaka,sanjam ga,razmisljam o njemu po ceo dan,vidjam ga u drugim ljudima...

  11. Ukinuli su nam R.A.K.I.J.A.&P.I.V.O.

    Mislim da i nas treba ukinuti.

    Ja bez rakije ne mogu da živim.

  12. ja se slažem u potpunosti, zatvoriše nam i kafanu jebote

  13. Ako me opet banuju...
    moj mail je aleksandarjevtic@yahoo.com

  14. covece sto napisa mejl javno....sad ce picke non stop da te spopadaju.....bas si se zajebo

  15. Ево мени истек'о бан па да се јавим (тј није истек'о већ су нешто смутили кад су сконтали да су ме без разлога бановали). Пошто видим да нам сјебаше групу остаје нам да се овде дружимо. Ето и ја постајем обожавалац сељака, ево и песма за све бивше чланове групе:
    http://www.youtube.com/watch?v=BSiVIKR2eM0
    Ваљда ће бар да нам врате кафанчугу па да имам где да причам о алкохлу...

    П.С. Битна је само прва реч у песми...

  16. Ovo je dobro,dok nekom ne smrkne drugom ne svane,
    eternal seljak is one and only fan club (bukvalno) :))))))))))))))))

  17. Laki, nemamo izbačivača, oli ti da radiš to?

  18. jes laki treba da se izbaci koja tona uglja iz kamiona

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.