Prijava

A onaj je legenda. A evo i jednoga da Lakiju pomaže oko tih elemenata da se istovaraju.

http://photos-h.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v1944/57/60/1201720439/n1201720439_30055039_3506.jpg

sta je ovo,konkurencija :) ....al slaba.....

ejjj.......sam da kazem da sam mnogo kul....

evo da objavim fanovima jednu tuznu vest

ODLUCIO SAM DA ODEM SA SAJTA....zao mi je sto vas napustam ali ne moze vise ovako.....spava mi se opasno, aj cao

evo ja da dignem malo ovu temu i da se (po mogucstvu) uclanim u klub.

Djuk, primamo te u klub ako makneš ruke sa sisa.

Mešja, ne planiram da se reklamiram, al' pošto Duke otvori klub ponovo, da ti kažem da te stavih u definiciju :))

Važi, provršljaću ti profil, pa ti dajem minus zato što me uzimaš u tastaturu. :)

:), imaš pravo glasa, jbg, računala sam ja na to :). Al moradoh, nije moglo bez tebe :p

necu da skidam ruke sa sisa, to je valjda i jedan od ciljeva za koji se bori ova grupacija. SVI RUKE NA SISE! al ne svoje. eternal, je l' me primas u klub?

of kors da te primam u klub

e fala kurcu(ne eternalovom). mogu da dobijem neki poso ili bar neko zaduzenje? cu castim s litar rakije

eh kad vec dajes litru onda mos da biras sta ces da budes

i jos nesto, ocemo da maknes ruke sa sisa kako bi i mi videli nesto zanimljivo

evo ja bih da budem glavni sanker i glavni i odgovorni za nabavku alkohola. to mi najbolje ide, i kad sipam i kad nabavljam nemam mere.

a ne smem da maknem ruke sa sisa, ako vide to ovi iz konkurentskog fan kluba ima da me banuju. ima medju njima koji to mogu...

odlicno, to se trazi. Sam nemoj da pijes dok radis(da slucajno ne b prosuo pice, to je greh u ovom klubu, a gresno je praviti grehove)

ma dokle god je L@ki u nasem klubu niko tebe ne sme da banuje

ne brini, necu da pijem dok radim. picu samo pre i posle rada. ipak je odgovronost na prvom mestu

daj bre da vidimo te sise šta si ih obgrlio:)