Obožavaoci eternal seljak-a

  1. djavole sta ti os, zar nemas svoje sise koje mos da gledas

  2. zdraaaavo, dosla i ja da obozavam.

  3. Djuk, u vezi ovoga posta "a ne smem da maknem ruke sa sisa, ako vide to ovi iz konkurentskog fan kluba ima da me banuju. ima medju njima koji to mogu...".
    Nema konkurentskog fan kluba, to te neko zajebao.

    Trltrl, dobro nam došla, šta nam donosiš u poklon?

  4. jao vec sam primljena!? hvala. a sta se donosi u poklon, kakav je red?

  5. Nije red, nego redaljka... Imaš li kakvoga alkohola kući?

  6. pa je l smo mi u klubu ili u mojoj kuci?! sta vi imate za mene, pravo je pitanje, m?

  7. ja imam odlicnu stvar za tebe

  8. trltrl moras da doneses bar liter rakije od 45 stepeni da budes punopravan clan. meni dajes, ja sam glavni i odgovrni za nabavku alkohola.
    :Meśi casa nove rakije. dobra?

  9. a klub organizuje zurke u kuci svakog novog clana

  10. samo nemoj da je neka od seje kalac

  11. Imamo śemena pun kurac, alkohola, muzike, a što nema nabavićemo. Šta tebe ovako interesuje, potrčaće mali i nabaviće na Gugl.

  12. trltrl njemu dajes rakiju meni dajes nesto drugo

  13. Dobra Djuk, poreza mi grlo.

  14. ,,ta stvar" kod eternal seljaka je toliko velika da ima svoje gravitaciono polje. jes stvarno, bilo na discovery-u. jesi sigurna da te i dalje zanima?

  15. ima neki sok za zensku? zuti, crni? ne smem ja alkohol, opustim se mnogo..

  16. nema soka, mi to ne smemo da pijemo, moz se otrujemo. iznenadimo zeludac i ode sve u ...

  17. cuj sok.....dobijas 5 kaznenih poena

  18. dobija i pola litra rakije da se vrati na prvi put, da nam ne ogrezne u zdrav zivot i harmoniju. svi znamo kolko to ume da bude opasno

  19. kako brizan djuk ovaj

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.