Prijava

Kakav crni sex! Ja treba da te lečim od biznis stresa :)

Reservoir dog pa evo euglena ce ti biti ta promena

@ES
Da, za promenu...odbijen sam :-(

eh pa ne moze to tako odma.....euglena nije laka zenska, ima 80 kila

Ma šta ja jadna mogu da uradim sa 80 kila...da se branim možda :p?

seljacine sa jasara vasara promasile klub, htele na Jasara..pa se mrste sad...sta da im radim ja

BOG je počeo da priča sa Bogom.

Bog je naš brat minli. Reservoir, proizvodim te u počasnog preщednika, znači, sad nas je dvojica. Let the seljačenje begin!

Meщa hvala ti ko bratu, ali kada euglena neće da "odgovori obavezama" ne treba mi ni funkcija. Ja ću da budem aktivista koji će se baviti propagandom i vrbovanjem novih članova, a pre svega članica obožavatelja Eternal seljaka.

Reservoir dog navata li kaku seljanku za klub ☺

i posto ste mi tako verni vodim vas sve na krstarenje.....vi samo spremite pasose i pare i avantura moze da krene

@ET
Za sada mrka kapa. Obrađujem Insolent Defender, ali izgleda da je plaši tvoja stidljiva pojava...
Možda, ako bi mogao na pet minuta da prestaneš da čistiš auspuh pridobijemo neku damu.
Krstarenje je dobar marketinški potez, ali predlažem da za devojke, osim kučki bude gratis.
Imam stari pasoš valjda ćemo se vratiti pre Oktobar festa?

pa znam, stidljivost je moja najveca mana

evo sad sam stavio moju seksi sliku, mislim da ce zbog nje sad biti bum novih clanica

za gratis cu razmisliti

a pre oktobar festa ces se vratiti jedino ak se ne napijes na brodu i padnes u okean al nisu velike sanse za to, prosle godine ih je samo 2389 tako poginulo

Ko me zvao?
Kada sam videla novi avatar, uvidela sam da sam pogrešila, pa dođoh da ispravim grešku i učlanim se (mada ću se starog avatara uvek sećati sa setom i tugom u očima). Dakle, am I in?

@ES
Zahtevam da mi se prizna prvo uspešno vrbovanje jedne Vukajlijašice.
@Insolent Defender
Što se mene tiče, više si nego dobrodošla.
Našeg obožavanog Eternal seljaka, možeš videti u pozi iz prethodnog avatara svakog parnog četvrtka u mesecu kada je po planu i programu redovno održavanje voznog parka (trba li naglašavati da je on zadužen za omogućavanje slobodnog protoka izduvnim gasovima).

Ja sam, u stvari, došla da mu dam onu kocku šećera i čašu vode koje je tražio, da ne zakovrne (pu, pu, pu!). Što se izduvnih gasova tiče, neka sačeka da se udaljim ako mu je život mio, da ne do'vatim onaj auspuh i zdšnem ga njim po glavi! Šalim se, ne bih ja njega. Buci, buci, buci...

Ej, bre, RD! Ti si konfuzan kao svaki šef :). Prvo kažeš da ti je dosta sexa na poslu, hoćeš promenu. A onda sam ti ja kriva što hoću da budem ta promena. Vidim ja, sex je počeo i bez pristanka :)))

@Euglena
Nesporazum? Mesto je i dalje tvoje, ako ga želiš :-)))))
Nije lako biti šef.

Šefe, ugovor!!!
Hoću tačno svoja prava i obaveze :p!!!
Pa onda da radimo nešto, gubimo vreme 'vako ;)

Dogovoreno. Moraš malo da se strpiš dok ne kompletiramo članstvo, jer za članice pripremam kolektivni ugovor, što će zahtevati konsultacije i sa ES-om. Mada on očigledno blagonaklono gleda na moju slabost prema lepšem polu.