Prijava

Na zahtev mnogobrojnog članstva Vukajlije, vraća se vaša omiljena tema.

Mole se svi članovi da pitanja budu jasna i nedvosmislena, kao i da se isključivo odnose na moderatorski opseg nadležnosti. Za sva druga pitanja imate poseban podforum "raznorazna pitanja".

Dalje, pošto je ovo jedna od najbitnijih tema na sajtu, posebno se mole svi da se korektno ponašaju na njoj. Dakle, neki mehanizam postavljanja pitanja bi trebalo da izgleda ovako: autor postavi pitanje, u roku od 24 časa neko od moderatora mu odgovori. Ako u tom periodu niko ne odgovori, autor može da ponovi pitanje. Neodgovaranje moderatora u narednih 24 sata znači da je pitanje nepotrebno, trivijalno i ne zaslužuje odgovor. Svako dalje silovanje istim pitanjem će se tretirati kao spem, kao što će se tretirati i gomilanje pitanja, prepucavanje autora i slično.

Napomena: izbegavati pitanja o obrisanim definicijama a naročito posterima, jer se dnevno mnogo toga obriše i nemoguće je ispratiti sva ta pitanja i dati odgovor na ista. Takva pitanja baš ako vam je mnogo stalo do definicije i ne možete da zaspite ako vam je definicija na groblju, inače ne.

ja sam već pitala no mi nije odgovoreno.. no aj opet.
da li modovi proveravaju nekad ktitor forum? i da li je zbog toga efektnije predložiti defku za odabrane ovde, na "normalnom" forumu?

Ono nije odrađeno ručno, već preko skripte. Svi postovi su poslati u istoj sekundi.
Šta ga sprečava da napravi još jedan dupli i ispamuje i ove teme na isti način?

Stefane izvuci se više iz guzice moderatorske i pusti ih da rade posao. Znaju bolje od tebe sigurno.
Pitanje: Da li je ovaj trajni ban planiran pa ste ga samo čekali na zicer ili?

a sam već pitala no mi nije odgovoreno.. no aj opet.
da li modovi proveravaju nekad ktitor forum? i da li je zbog toga efektnije predložiti defku za odabrane ovde, na "normalnom" forumu?

Proverava se naravno i ktitor forum. Ja recimo više pažnje posvećujem temi na javnom forumu i baš svaku definiciju koja je na njemu predložena pročitam par puta.

Tako da mi je draže kada se predlaže na javnom forumu gde svi članovi mogu barem da pročitaju te definicije.

Kristina, naravno. Gledaju se obe teme, nekad se bira sa ove, nekad sa one.
Stefane, znamo. Videćemo sa Kajzenom.
Zezatore, nismo ga čekali, sam se dočekao.

EDIT: sad ja nisam rifrešovao :)

sve je to lepo, al znas kad ce da procita ovo kajzen :)

Celt. Evo ja kao autsajder da ti kažem nešto, pa mi ti lepi crvenu nalepnicu, iskreno me boli Stojko. Elem, ako je tražio čovek da ovo Kaizen vidi, onda učini tako. Jebi ga, slažem se sa čovekom da većina modova previše panduriše po sajtu. Ali baš, kao pravi, srpski panduri. A svi znamo kakvi su. Čast izuzecima, naravno. Pa vi brišite post ovog Jakše (Kojeg među nama budi rečeno ne znam) ili štatijaznam... Morao sam i ja malo d'opljunem.

Celt. Evo ja kao autsajder da ti kažem nešto, pa mi ti lepi crvenu nalepnicu, iskreno me boli Stojko. Elem, ako je tražio čovek da ovo Kaizen vidi, onda učini tako.

pa sta da radim, da mu odem kuci, uvatim ga za sisu i kazem ne pustam dok ne procitas ovaj post? :)
samo kazem da znajuci malo stvari vise od vas ovde, dzabe pisete ove epske jadikovke, niko ziv to nema strpljenja da cita.

EDIT: ne sekiraj se, necu nista da brisem. pa nemam srca da obrisem onolki post, sta god da je.

Ne brate, nego mu lepo pustite na mod pod-forumu i zdravo. Čisto jedno pitanje. Vi jeste svesni da Cara može da sjebe sajt? Glatko? Otvori 10 duplaka, i pusti spam-bota. Dok ga vi banujete, lupio je preko 100 000 postova. Za 10 minuta. Ako bude bio revnosan, preopteretiće sajt. Validna pretnja. Kaizen bi trebalo da razmisli.
Što se ovoga tiče, boli me kurac, hteo sam samo da se napravim pametan, iako stojim iza svega što sam rekao. :)

evo pitanje, i za moderatore i za kmetove.

obrisano

kizo

evo pitanje, i za moderatore i za kmetove.

obrisano

Kizo, pokušau da budem ozbiljan... Na šta misliš kad to kažeš?

kizo promenio sam ti post da te ne banujem bezveze, al smatraj se upozorenim.

Evo ja ga editovo

poslednja opomena pred ban od par meseca

Jeb'o te, al' su modovi nešto besni danas. :)
Enivej, koliko je Cara ukupno postova lupio? Zajedno sa svim duplim naloGima?

Luz imamo mi na sajtu moda koji je zadužen da ga nalaze u gradu :)
Pank za to mi trena 500 poena jer sad treba 50 poena za forum mada mislim da to njemu nije neki problem
da ne ispadne da spemujem čisto iz radoznalosti da pitam jel ćete brisati taj spem ili ne

Druže moj ako ne znaš ja ću te naučiti, drugo službeno pismo u našoj zemlji jeste latinica, uči se u drugom razredu osnovne škole i kao takvo je potpuno legitimno za korišćenje. Ni sam je ne preferiram ali tastature su obično na latinici pa sam eto dao sebi za pravo da pišem njome.

Немаш ти појма.

Члан 10. Устава Републике Србије гласи: "U Republici Srbiji u službenoj upotrebi su srpski jezik i ćiriličko pismo.
Službena upotreba drugih jezika i pisama uredjuje se zakonom, na osnovu Ustava."

А наравно да знам је у неслужбеној употреби латиница потпуно равноправна. Српска латиница, са đščćž, а не енглески алфабет којим си ти писао кад си се жалио што Блек користи стране речи :) Увиђаш ли бесмисленост свог захтева? Још ти мене називаш клоном...