Вукајлија куп - мај/јун 2011. - sponsored by Кифла™ - 1. syngrafeas 2. Agilni 3. DCX (први пост ове за више инф.)

  1. Идемо за минут. Срећно.

  2. Нек' нас линкује неко, молим.

  3. Маниаче ај стави и за прави сервер... :))

    ЕДИТ: Шта је ово, објављује ми коментар после 5 минута.

  4. Ox, čestitam na sjajnoj borbi, sjajnoj definiciji. Nisam bio u mogućnosti da komentarišem tokom duela, ali sam povremeno pratio skor. Baš neizvesno bejaše, jedan minus bi me sa'ranio. Morao sam da ubijem aktere definicije da bih tebe pobedio.

    Sada sam pod još većim pritiskom, ne smem razočarati Severnjake :)

    I još jednom "najiskrenije" hvala Črči na krajnje inspirativnim stihovima. Peki, ima li šanse da ti preuzmeš ponovo taj deo posla? :)

  5. Што, шта фали Чрчиним стиховима, мени су баш кул? :)

  6. Jeste cool i Črči svaka čast iz tog ugla što moramo da budemo nindže da bismo uopšte nešto definisali i što se stvarno na taj način iz nas izvlači maksimum, ali predugi su stihovi.

    Moje mišljenje je da treba ići na kraće stihove i na poznate REFRENE, a ne strofe. Ne zato što će tako meni, ili nekom drugom biti lakše, već zato što bi bilo lepo da definicije sa kupa budu i upamćene nakon kupa, da se možda izrodi neka kultna defka o kojoj će se pričati, od nekog stiha koji svi znaju, ali ga nisu shvatali na taj, definisani način. Sa dugačkim naslovom iz neketamostrofe-neketamopesme, to teško da može biti slučaj, ako me razumeš :)

    Eto, moje mišljenje. Možda se ostali ne slažu.

  7. Eto, moje mišljenje. Možda se ostali ne slažu.

    Ceo sever klima glavom i pali baklje, aleeee aleeeee....

  8. Eto, moje mišljenje. Možda se ostali ne slažu.

    Dobra je ideja, da bude neka kul defka, jer koliko vidim, ove sve defke sa kupa su dobre, ali nisu mainstream :)

  9. Мићко - 30:6 - 5.00

    Брдац - 22:8 - 2.75

    Честитке Мићку, он је шампион истока!

  10. Znači, ostali su Agilni, Mićko, syngrafeas i DCX. Hahaha, ništa od favorita.

  11. Да, човече, пукли Дебилко и Моронко, у њих сам полагао све наде :((((((((((((( Хвала, честитке противнику за фер борбу и неочекивани пласман у финале истока :)

  12. Većina definicija kupa se svodi prinicip tu i tu rečenicu kaže taj i taj, tako da su prilično nejasne za onoga ko ne prati Kup. Npr. "O klasje moje" - ovo kaže pivopija kad vidi polje ječma. Za fajnal for bi mogli ukinemo stihove i koristimo neke random imenice (stepenik, kaladont, spatula...).

  13. Честитам Мићку на апсолутно заслуженој победи и сигуран сам да ће достојно репрезентовати Исток на Ф4. :) Исток је уз Мићка... :))

    За мене је ово турнир из снова и захваљујем се главном спонзору турнира као и организатору Пекију на вајлд карти. Као 64. уједно и последњи носилац сам ушао међу 8 најбољих на овако јаком турниру, а на почетку ми је циљ био пролазак прве рунде. Драго ми је што сам демантовао Реме-ове квоте пред старт турнира, мада то није ни било тешко. :))

  14. tu i tu rečenicu kaže taj i taj

    Јесте тако, само што те такве ствари не би ни могао другачије да дефинишеш. Ал' слажем се, зрели смо за промене :)

  15. Дакле, добили смо све шампионе конференција и учеснике фајнал фора:

    http://img31.imageshack.us/img31/6050/severnakonferencijaedit.jpg

    http://img689.imageshack.us/img689/3809/istonakonferencija.jpg

    http://img545.imageshack.us/img545/5051/finalfour.jpg

    Честитке победницима! Фајнал фор ће се одржати за викенд. Сутра ће бити проглашење првака конференција, па би ваљало да притите тему. У петак одмор, и за викенд завршавамо. Правила знате, све је исто, ваљало би да одмах почнете да се договарате за термине за викенд. :)

  16. E, mislim da je red da finiš kupa ovekovečimo stihovima trve narodnjaka!

  17. Ili recimo Ljubivoja Ršumovića ili Duška Radovića.