"Jérémy Malherbe" - Фан клуб

  1. Али на коју фору је Раднички већи клуб од Гренобла?Реално , то је мало нереално , ако ме разумеш и ако хоћемо да дочарамо реалност ....

    Ко га јебе. Новинари су глупи.

    Али тамо је трећи а овде ће бити први голман, ту је разлика...
    а то писмо можеш мало да обликујеш у некој форми, да буде као пословно писмо!

    Али ово је новинар, не менаџер. :)

  2. Јеботе који смо менаџери, Радишу би заваљали у Барсу :)

  3. E ako već piše članak o srbijanskim klubovima, ubaci još koje pitanje o Radničkom, nemoj samo o našem idolu. Providno je. To ubaci kao slučajno u priču.

  4. E ako već piše članak o srbijanskim klubovima, ubaci još koje pitanje o Radničkom, nemoj samo o našem idolu. Providno je. To ubaci kao slučajno u priču.

    Već je poslato. Pa neće biti cela starna o radničkom. Nisu oni jedini klub. Ovo su kao, lokalne novine, pa se malo interesuju za klub, malo za igrača iz njhovog područja.
    Jbg, ja sam vam nudio da vi napišete nešto, niste hteli :)
    Čekamo sad odgovor...

  5. Jebo mater, sad sam se sjetila da sam sanjala da je neko zaključao temu.

  6. Jebo mater, sad sam se sjetila da sam sanjala da je neko zaključao temu.

    ahahaha...što bi? meščini da je ovo jedina tema na celom forumu koja može imati neke vidljive efekte, sad pozitivne ili negativne to ne bi znao :)

  7. Radnički ne odgovara. Jebem ih neodgovorna.

  8. Možda im je radno vrijeme do podneva :)

  9. Čekaj Bonde ne mogu odmah da ti odgovore, verovatno su napravili pometnju u klubu, napokon da se i neko van granica Šumadije interesuje za njih. Tj. "interesuje. :D

  10. Moguće je da već sazivaju konferenciju za štampu da objave kako je transfer već gotov. :D

  11. Ne bi me čudilo. :D

  12. Прво мора да научи ово да пева када дође ....

    http://www.youtube.com/watch?v=piFy-_a9JEY&feature=related

  13. Zar još niko ne odgovori iz Radničkog?

  14. Јок, ево управо сам погледао.

  15. Sise.
    Ja sad pišem članak koji će da objavi Branko u Blicu kad bude bilo malo slobodnog mesta. :D

  16. Neka se neko pravi da je novinar nekog lista (izmislite neki), kao list tek počinje sa objavljivanjem (nema još ni internet stranicu), pa neka pošalje mejl nekome od pravih novina. Nešto tipa čuli smo da kolaju priče oko transfera, ali su prilično svi ćutljivi po tom pitanju, uglavnom govore bez komentara i tak to. Možda najbolje poslati Kuriru, oni vole da objavljuju gluposti. A ovo bi garant objavili, zato što je relativno "ekskluzivna" vijest.

  17. Možda najbolje poslati Kuriru, oni vole da objavljuju gluposti. A ovo bi garant objavili, zato što je relativno "ekskluzivna" vijest.

    Sad ću ovaj da pošaljem Kuriru, samo dok završim, a ako ne objave oni onda šaljem Branku.

  18. Ali postavi u obliku pitanja ovako kako sam rekla, trkaće se da prije vas (nas) objave vijest.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.