Prijava

Presaltah ceo podforum o sportu, i vidim da nema nigde atletike, sto mi je, doduse, jako cudno, jer ona vazi za kraljicu svih sportova.
Dakle, zanima me vase misljenje o atletici, vase omiljene discipline, kojom bi ste se disciplinom vi bavili i zasto, koji su vasi omiljeni atleticari. :)

E lepo da se neko setio. Ja već pet godina noge kršim, ali slabo se trčanje ceni. Uglavnom su zakon po meni duge pruge.

He he, duge pruge... Kad se samo setim, istrčim ja lepo 100m, samo se malo oznojim, a onda gledam kako se dugoprugaši mučU. Pa posle još padne i zajebavancija kad trčimo štafetu. Sprint je zakon!

Agilni

A omiljeni je jedan, jedini...

A jes Bil Kozbi trčo, nek ide u kurac.

Sto bi rekao Milojko Pantic, Majkl Dzordan, ovaj, Majkl Dzekson :)
Osim Dzonsona, face su mi bili i Ato Boldon i Linford Kristi. Stefan Holm mi je bio omiljeni skakac uvis jer nije imao visinu za tu disciplinu, a trsio je samo tako. Iako je posle Bubke skok s motkom smesan, Huker je na Olimpijadi objasnio kad je samo jednim skokom uzeo zlato.

Ja sam uvek bio kratkoprugaš. Na sto metara me stizao samo jedan lik u školi, a na 1600 sam jedva istrčao normu za dvojku. Volim da gledam atletiku, ali mi nije nešto omiljena. Pretežno sam orjentisan na gimnastičke discipline jer su mi i ćale i keva bili takvi.

Ima onaj Husein Volt gotivan snimak na youtube kad trci i planu mu patike al stvarno! vrh scena :D

Jezivi, dobar izbor, mada je meni Frenk Frederiks uvek bio omiljen, tehnika najbolja ikada.

A da, ja ne pomenuh da sam trenirao tričavih 13 godina atljetiku :)

A ovako nekako smo odgovarali "svestranim" desetobojcima kad nam kažu da smo "glupi sprinteri".

Treniram otprilike godinu dana i kratkoprugaš sam.Trčim 12.5 na sto metara.Slažem se, sprint je zakon.

Ova tema ko oni brkati filozofi iz Njemačke kad se okupe, pa jedan kaže - "Egzistencijalno, krucijalno i nadasve fluktuativno onduliranje je frenetično kauzativno sa fredlanisanim miktulacijama!" a drugi upadne - "Kolega, mislim da niste u pravu, ipak je još Hegel rekao - IB DIVINEM IUS FRASCIES PISCES MAGNOLIUM ONDULATUM tako da je Zubernojfer izvukao zaključak - IBIDEM SINGULARIUM MATRONA PATER FAMILIAS!"
Onda ostali brkati filozofi klimaju glavama pa se zgledaju.

De ne seri i ne spemuj ne kenjamo ni mi vama na bilderskoj temi.

Ne serem, kad gledaš temu sa strane - jebo brkate filozove. Svi se nešto slažu, klimaju glavama pa iznose svoja mišljenja.

Slažem se. (klim klim glavom!)

Svi se nešto slažu, klimaju glavama pa iznose svoja mišljenja.

A ja debil mislio da teme na forumu i služe da ljudi razgovaraju i iznose svoja mišljenja.

Al su te zajebali, kukuuuuuuuuu.....

Jebiga.
Nego za mene je najbolji Jesse Owens:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/42/Jesse_Owens1.jpg/250px-Jesse_Owens1.jpg
Otvorio je put svim čamugama u ovom sportu i dokazao da su realno najbolji pred cijelom nacističkom Njemačkom.

Cenotaph
Treniram otprilike godinu dana i kratkoprugaš sam.Trčim 12.5 na sto metara.Slažem se, sprint je zakon.

Obavezno pred trku, kada trči ženska grupa, sedi iza startnih blokova dok se istežeš i posmatraj ih kada se podignu u "pozor". Pomaže.

Hahaha taj rad.Još jedna dobra stvar u vezi ovog sporta.