Prijava

Jes da je u zezanju dozvoljena tema, al daj šta daš.
Aj, prvo da pitam sledeće.
Zašto ste banovali Fejza opet?
Gde je bre spemovao? Pitao vas je, i komentarisao vaše odgovore.
Znači, mora da prihvati šta ste mu odgovorili, ili ban?
Zašto ne smeju on i Zmia da iznesu svoje mišljenje?
Ne date bre autorma da misle. Vi ćete misliti za njih.
Vi ćete ih prevaspitavati.
Pa sledeće pitanje. Da li vi zaista mislite da su Cara i Burzum ispemovali sajt jer im je dosadno, ili se pravite ludi?
Da li Kajzen zna zašto su oni to uradili, ili ste mu vi objasnili?

Da dodam sledeće: ako ne budete odgovarali, ja ću tamo didem da vas propitujem sve ovo.
Zašto? Jer me zanimaju odgovori. Iako ona tema ima naziv koji me asocira da smem nešto da pitam, frka mi je, moram da priznam.
Čekate vi i mene na banče jedno, da oladim glavu. Mslm, ipak vi znate kada nama prokuva glava, i jako se brinete.
Zamolila bih i inertne modove koji se sklanjaju od svega, da malo učestvuju u ćaskanju.
Ako smeju, naravno.

Zvanična, maj es.
Sikter bre.
Što me nerviraš..aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Maro, treba dubiješ. Možda malo previše ozbiljno shvatate sajt.

ozbiljno, maro, šta s' cimaš tol'ko oko tih gluposti? nije ti za 'leba..

Maro to mogu ja da ti kažem. Naravno da sve znaju, ja sam im sve objasnio, Kaizen je sam podržao moderatore u svemu i to je to. Mi autori možemo samo da se jebemo, to ti je istina. Rekao je: Ako vam se ne sviđa sajt i modovi, ćao! Draži su mi oni od vas. Imaš tamo na onoj temi "pitaj moda" sve.

odgovorio sam ti na onoj drugoj temi, na ovoj iz protesta necu da ucestvujem. pa se razgovarajte medjusobno :P

Meni nisi odgovorio!

Upravo ga neozbiljno shvatamo. Da ga shvatamo ozbiljno, svi bi imali nik: Jovičić

Читам све ово и размишљам, имате ли ви људи живот ван Вукајлије? Првенствено мислим на тебе, Маро. Можда и није коректно то што су урадили, вероватно није не знам, не пратим од почетка, али свеједно искулирај мало, изађи напоље, лепо је време. :)

nemamo. slabo.
evo, sad sam na aerodromu, cekam let, i umesto da gledam avione kako polecu i slecu, ili sta ga znam, picke okolo, ja sam zagnjurio nos u laptop i sa vama se prepucavam :)

Хахахах, гледај пичокице, јебеш кајлију. :)
Поздрави неку од мене и реци јој да имам огромне БУКСНЕ да јој дам као МИРАЗ!

КЕЛТЕ, шта има?

eno gore. odgovorio sam i bez da me pitas. telepatija jebote!

Хаварија, а и ја упао случајно, а помислио да је одговор на моје питање.

Гледање авиона како полећу и слећу је крша забавно Келте. Стварно пуно пропушташ. :) Дигни главу мало, одмори очи од Вукајлије на гузове неке добре цаве.

ma jeste, gledacu jedno sat vremena sad kad odem na gejt, cini mi se da direkt gleda poprecno na pistu :)

ne sekiraj se znam, nagledao sam ih se, i opet je interesantno :)

Jedno pitanje za moderatori:

Koja je druga po veličini reka pritoka sa desne treće najduže reke u Evropi????

ko je najstariji mod na sajtu?
ko je najlepši?
ko je najružniji?
ko je najbogatiji?
Ko šta vozi?
koga ne podnosite na sajtu? mislim, kog modulatora?
koga nikad ne bi pozvali na slavu?

De si, dule pičkin dušmanine. :) Komplikovano ti pitanje, numemo mi te geografije.