Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Басло објаснио.

  2. Kako da smuvam Lulabaj? Da l' pada na romantiku ili na seljacki šarm?

    Moraš biti žestok dećko, al naćitan. I produhovljen, naravno.

  3. Oli biste me banjali ako predložim poster sa svojega staroga naloga međ odabrane onđe u onu temu?

  4. Блек Хоул био на малом екрану?

  5. Verovatno ne da nam nisi rekao :)

  6. De s to čuo, buksno? :)

  7. Imam pitanje. Ako celinu čine Pesma i Bingo, a ukine se Bingo, jel ostaje samo Pesma?

  8. Mogu l' ja odgovoriti Pekiju a da ne bude spem? Ako bude, vi brišite.
    Ne more peki, mora zajedno. To ti se odnosi na partnera, ako nije i bingo i pesma- nema tu sreće, kontaš?

  9. De s to čuo, buksno? :)

    Пар страна уназад. :) Јел' могуће?

  10. Tri dana, zaredom, po pola čuke. :)

  11. Квиз неки, нешто, а?

  12. M da, ono govno na b92.

  13. Daj link ako ima, da vidimo koliko znaš :)

  14. Хахахаха, до јаја! :) Ја сам био једном на тевеу, ал' на секунд буквално, и то са столицом у рукама.

  15. Bio sam i ja na B92. Stefan Kostić Specijal, tema: sigurnost u edukacionim ustanovama.

  16. ja da pitam bleka hola (kada si već pomenut kao selJebriti, nemoj bleče holu misliti da toliko volim da komuniciram sa tobom :D)..
    načula sam da si "najglavaN" smorderator, kako si, onda, zapravo stao na (ili u o.0) mali ekran? :D

  17. Kristino, ko nije imao ekran veći od 24 inča, nije mogao da me gleda u celosti. Tolika mi glavudža da je kamerman morao da izađe iz prostorije da bih ja stao u kadar. ;)

  18. ja nisam gledalaaaaaaa kmeeeeeeeee

  19. ja bi' da pitam smorderatore koj se moj dešava ovom sajtu? jebe majku kol'ko ne radi valjano.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.