Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Od poznatih žena moderatori su pojebali Sandru Afriku i Vesnu Zmijanac.

    Je l' đuture, tugedr? Koja bolje meša?

    Pouzdano znam da ženski moderatori luče ceđ na Žareta i Gocija.

    Instančan ukus, primetio bih, onda pretpostavljam da žeMski modovi imaju tetovažu Zoke Bosanca na guzu. Desnom.

  2. baš zato što nisi kulj ja ti posvećujem izlizanu pesmu :D
    mada..
    http://www.youtube.com/watch?v=RxKr6ru7xFU

  3. haha, ovo je kul. :)

  4. jel se neko sazalio i ispunio moju molbu??

    sedplas
    imam i ja pitanje za modove, doduse nije pitanje, vise je molba.
    jel moze neko od vas da proseta do groblja i da zapali svijecu za jednu moju davno sahranjenu defku "Kuckamo se" (ili tako nesto). recite joj da je volim i da je nikad necu zaboraviti. unaprijed zahvalan.

  5. CITAT a svi smo te videli na tv-u.

    Ja ga nisam video na teveu.
    No, nebitno, evo pitanja.
    Zašto moja džukela voli da jede čarape? Zašto? I pored silnih para koje trošim na glodalice i one keksiće Nila i dalje više voli da slasno rasparča čarapu. Mislim, više mi se isplati, jedna kvalitetna glodalica košta kao 3 para čarapa kod cigana na ulici, ali me zanima zašto. Zašto jebene čarape? I vodio sam je kod profesionalnih dresera ali je i kod njih pored svog tog treninga birala čarape. Čak je i nasrnula na nogu jednog lika koji se usrao i hteo da me tuži posle toga, ali ko ga jebe kad je nosio šorc i videle su se čarape. Da l' je moguće da sam od čitavog legla ja dobio psa kome su čarape fetiš? A da, i plaši se hrčka, jedno vreme nije smela da uđe u sobu dok je on bio na svom normalnom mestu. Imam rotvajlera koji jede čarape i plaši se hrčka, do jaja. TATIC

    Da ponovim, sindrom poslednjeg posta polako prerasta u prokletstvo.

  6. Je l' đuture, tugedr? Koja bolje meša?

    Ne đuture. Jedan stari mod je obljubio Vesnu još pre 15ak godina kad je pobegao iz kasarne u Vranju. Sandru je obljubljena pre nekoliko nedelja. Obe mešaju k'o siroče kačamak.

    Instančan ukus, primetio bih, onda pretpostavljam da žeMski modovi imaju tetovažu Zoke Bosanca na guzu. Desnom.

    Na oba guza. Pokazuju ga noćima poulici kada se nafiluju Keglevičom.

    Ко је јачи - Ратко Варда или Ђуро Остојић?

    Evo kaže mi dotična da je Ratko baš jak, mada se nije ni sa Đurom zajebavati.

  7. Xela, nije to sindrom posljednjeg posta, nego si stelt karakter. :)

    Sedplas, evo oči isplakasmo mi ženske sada za defkom ti. Budi siguran da zna da je voliš.

  8. mylyca

    Лемајо, знам да се обраћаш каизену, али морам додговорим бар на део.

    pa dabome ;) inače, poootpuno si omašila poentu mog posta, al mrzi me da ponovo objašnjavam, možda će kaizen skontati šta sam napisala :) over and out.

  9. Sedplas, evo oči isplakasmo mi ženske sada za defkom ti. Budi siguran da zna da je voliš.

    Која од вас женских најемотивније плаче? Најизражајније?

  10. Xela, nije to sindrom posljednjeg posta, nego si stelt karakter. :)

    Može biti, ali već 3-4 dana mi post ostane poslednji na stranici, nije lep osećaj :/

  11. Stivene, kod Milice suza suzu stiže, Energija opravdava nik, a ja onako, ništa posebno, znaš već. :)

  12. Не знам већ. Мислим да нас лажеш и да ниси ни оплакала Седпласову дефку, ти санто леда!

    Да не испадне да спемујем тему... Је л' било скоро неких потреса у Бањалуци?

    Ко је обрисао највише дефинија?

    Да ли неко од модератора има пилотску дозволу?

  13. Да не испадне да спемујем тему... Је л' било скоро неких потреса у Бањалуци?

    Osim onog malo gadnijeg prije mjesec dana, bio je pre neki dan neki pokušaj zemljotresa u Čelincu.

  14. Opet bio zemljotres? Treći, dakle?

    Elem, Stivene. Oplakala sam Sedplasovu defku gorkim suzama i neslanim šalama.
    Najviše defki je obrisao sam Kaizen, time što je uveo dnevno ograničenje.
    Za pilotsku dozvolu ti ništa ne znam reći.

  15. Opet bio zemljotres? Treći, dakle?

    Ma ko što rekoh, bio pokušaj zemljotresa, maleci neki, 2,3 il 2,4. Ništa posebno, al ne siskiram se ja, biće njih još. Samo da ne bude dok spavam, će mi srce odustane od rada.

  16. Lulabaj pije pivo u susjednoj kafani a ne pozdravlja. Zahtjevam da se sankcioniše. Ban od par dana je prikladan.

  17. Има неко неке буксне? Цркавам од стрејта на послу.

  18. Kako da smuvam Lulabaj? Da l' pada na romantiku ili na seljacki šarm?

  19. Kako da smuvam Lulabaj? Da l' pada na romantiku ili na seljacki šarm?

    Odgovor na ovo pitanje ti može dati samo Milisav, njemu se obrati.

  20. Kako da smuvam Lulabaj? Da l' pada na romantiku ili na seljacki šarm?

    Napravi novi profil tipa LutrijaRS ili ErgonomikTermalH i odvali joj da je slucajnim izborom ona dobila nagradu za naj osobu vukajlije. Sroci da je nesto u kontu sa kajzenom. Tu joj trazi br. telefona, adresu i tako te podatke, onako okruzi. Mali upitnik napravi oko nagrade. Da li voli romanticne vecere i to i onda ostalo je na tebi. Eto

    + kad sve ispipas krenes je cimati, kao nasao br od drugarice. Ona se tebi lafo svidja. Ako je romantican tip predlozis veceru, ako je seljanka predlozis da idete u neku mega diskoteku, a to sve znas iz upitnika lolo

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.