Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Da li je tačno da je moderatora Bleka Hola, na jednom tajnom okupljanju moderatora uz roštilj i bič-volej, Lulabi izblokirala u minus i da je onda tražio da bude razmodovan od blama?

    Aj da nazovemo to bič-volejom...

    Да ли је истина и да је Џимију запрећено да не сме више да узима Павла за јунака својих постера? И да су несугласице око тога резултирале Џимијевим привременим одласком са функције?

    Delimično. Džimiju je zapravo lično Pavle došao u san i ovaj se pokunjio i pokjao, kao Bleki posle onog...bič voleja....Ma i gore!

    Зашто међу модовима нема ниједне особе католичке и муслиманске вероисповести?

    Kaizen je upravo raspisao konkurs, prodaje moderatorke muškikarcima muslimanske i katoličke veroispovesti, ona za koju dobije najviše, udaće se za tuđina i morati da menja veru, tako da će sve biti politički korektno. Samo strpljenja.

  2. Када планирате да побољшате положај Рома на Вукајлији? На свим нормалним европским сајтовима, Роми су у сајтовској управи заступљени са минимум 3 ктитора и једним модератором, да ли вам је познат тај податак?

  3. Ox of Night’s Watch
    Sta vi modovi mislite da li Ox ima zelju da moderise u skorijem vremenu i da li ce biti nesto od toga?
    I mene zanima, odlično pitanje!

    Pocastite nas odgovorom kad je i sam autor tako skroman.

  4. Да ли је истина да је спречено у више наврата да Мешја постане модератор, зато што његова вероисповест није одговарала одређеним струјама на Вукајлији?

  5. Sta vi modovi mislite da li Ox ima zelju da moderise u skorijem vremenu i da li ce biti nesto od toga?

    Ne znam da li ima želju, ali ja ću se uvek boriti protiv toga da postane. Znači teško.

    Да ли је истина да је спречено у више наврата да Мешја постане модератор, зато што његова вероисповест није одговарала одређеним струјама на Вукајлији?

    Samo SRBI PRAVOSLAVCI.

  6. Слажем се са Френкијем, осим ово за Окса и ово за Србе Православце.

  7. Ako nije sve onako kao što izgleda, zašto izgleda kao što izgleda?

  8. Слажем се са Френкијем, осим ово за Окса и ово за Србе Православце.

    Milice ćero, jesmo rekli da kad oćeš nešto da kažeš digneš dva prsta i skineš gaće?!

  9. Milice ćero, jesmo rekli da kad oćeš nešto da kažeš digneš dva prsta i skineš gaće?!

    :дигла два прста и скида гаће: :
    Мршу пичку материну.

  10. Odgovor, moliću!

  11. Pekky

    Ako nije sve onako kao što izgleda, zašto izgleda kao što izgleda?

    Не знам, мени је то ментолска изрека. Све је онако како изгледа, само зависи из ког угла гледаш.

  12. Ako nije sve onako kao što izgleda, zašto izgleda kao što izgleda?

    Bandžoka.

  13. Samo SRBI PRAVOSLAVCI.

    Frenki, dušu grešiš, ja sam bre SRBIN PRAVOSLAVAC, borim se za našu stvar u srcu Nemačke.

    Слажем се са Френкијем, осим ово за Окса и ово за Србе Православце.

    Uostalom, imam čoveka, da ne kažem ženu, među vama.

  14. Je li Ox ustvari JTU?

  15. Nije, ja sam otelotvorenje JTU-a. Ali sam andrkavr, stoga ššššššš.

  16. Зашто опет пустате свакакве постере и то баш оног дана када мој прође?

    Радите оно за шта сте плаћени

  17. Plaćajte ono za šta ste rađeni!

  18. Je li Ox ustvari JTU?

    Neznam o čemu pričaš.

  19. jedno pitanjce, ako moderatori pregledaju svaki poster pre njegovog postavljanja, zar to onda automacki ne znaci da ova tema nema vise smisla?

  20. koji je odgovor na moje prethodno pitanje?

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.