Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. meni se danas bulja nazuljala na bajsu, pa jel ima neko neki predlog sta da radim??

    Ццц, седпласе мангупчино, поново си пустио комшију црнца у стан...

  2. Petar Pan Pezo$
    da, da...šatro ti se na ''bajsu'' nažuljala bulja...

    na bajsu dabome.... ne znam drugi nacin da nazuljam SVOJU bulju....

    Bonde jebote, odakle jebeni crnci u planinama Crne Gore?

  3. Bonde jebote, odakle jebeni crnci u planinama Crne Gore?

    Прешли су границу јеботе, пливали мора. Спремни су они на све да дођу до добре, младе, црногорске буље.

  4. na bajsu dabome.... ne znam drugi nacin da nazuljam SVOJU bulju....

    e pa ako nije ono što sam ja pomislio da jeste, onda sledeći put ili podmaži guzu vazelinom, ili nemoj celo sedište da strpaš u guzu na suvo dok voziš, i rešen problem!

  5. JamesBond
    Прешли су границу јеботе, пливали мора. Спремни су они на све да дођу до добре, младе, црногорске буље

    ma znas ti bre dje je meni more?? Crnci bi pocrkali dok dodju do mene.... nema sanse, losa ti teorija....

    Petar Pan Pezo$e pa ako nije ono što sam ja pomislio da jeste, onda sledeći put ili podmaži guzu vazelinom, ili nemoj celo sedište da strpaš u guzu na suvo dok voziš, i rešen problem!

    ali ne razumijes ti mene, ne trazim ja preventivna resenja, mene vec boli nazuljana bulja, sta da radim SAD? a ne sledeci put....

  6. stavi neke obloge na čmarni kolutić da ti se smanji iritacija i bol, ili ako su ti se stvorile rane onda stavi pastu za zube da se stvore kraste.

  7. lololo jesi ti neki doktor pa znas te detalje?

  8. jesi ti neki doktor pa znas te detalje?

    doktor? čuj doktor? peder bre! ma ne peder, pederčina!

  9. stavi neke obloge na čmarni kolutić da ti se smanji iritacija i bol, ili ako su ti se stvorile rane onda stavi pastu za zube da se stvore kraste.

    To Petar iz iskustva lololololo

  10. Pasta za zube je lek za sve jbt... za bubuljice, čmar...

  11. U kakvim su odnosima moderatori i Srpska pravoslavna crkva?

  12. Да ли је истина да је СПЦ финансирала куповину новог сервера у замену за мање трајање банова православних прженица?

  13. Tačno je. To je, ustvari, nastavak akcije "Podignimo Stupove - spustimo banove".

  14. Podignimo Stupove - spustimo banove- 2 in 1!

  15. Da li je tačno da je moderatora Bleka Hola, na jednom tajnom okupljanju moderatora uz roštilj i bič-volej, Lulabi izblokirala u minus i da je onda tražio da bude razmodovan od blama?

  16. Да ли је истина и да је Џимију запрећено да не сме више да узима Павла за јунака својих постера? И да су несугласице око тога резултирале Џимијевим привременим одласком са функције?

    Зашто међу модовима нема ниједне особе католичке и муслиманске вероисповести?

  17. Sta vi modovi mislite da li Ox ima zelju da moderise u skorijem vremenu i da li ce biti nesto od toga?

  18. Ma dajte, otkud da sve to znate?!
    Čini mi se da nam neka nevjera uz koljeno sjedi...

    Edit: sad vidim - nevjero, ime ti je Energija! :)

  19. Sta vi modovi mislite da li Ox ima zelju da moderise u skorijem vremenu i da li ce biti nesto od toga?

    I mene zanima, odlično pitanje!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.