Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. o pobogu! pa i ja sam se kažila sa marom i janom, pa nisam plašući otrčala. svašta! pokačiš se sa nekim i sad treba da napuštaš sajt. i još su njih dve super kakvih ima. kad se setim one lady jovane... isuse...

  2. Ja sam sajt napustio i rek'o sam da se necu vracati dok Mara ne ode, i ostajem pri tome!

  3. aha, pa dobro, ako si tako rešio, onda ti nema nazad!

  4. Na tvom mestu ja ne bih nosio braon, vidi kako ti lose stoji, pufnice.

  5. Sto se vracas kog kurca? Bas nisi od reci. Hajde zdravo, ujko, idi pravi decu.

  6. Pa ja nisam ni otisao, ja namigivah i davah signale, ponovih da sam OTISAO sa sajta, istovremeno pisajuci ne njemu. Izgleda ne dobacuje logika preko okeana.

  7. Е и ја сам напустио сајт, ал не због Маре него због Јане. Једном ми је нешто рекла, не могу да се сетим шта, и ја сам плакао пет дана због тога и одлучио да јој то више никада не дозволим! Сад сам стално на фејзбуку, и нико ме више не повређује!

    Правда за Џерија! Правда за НИНКУ!

  8. Pravda za Huga! Hocemo i mi da se vratimo na sajt!

  9. A kurac, nisam citala raspravu, samo poslednji post.
    A sto sad ne ides? Malo bar.

  10. Ma vise cestito ni ne smaram, ne dolazim na cet, na forumu pisem na 3 teme, ne citam definicije, ne pisem ih. Tako da ti sigurno ne smetam ja. Znas kako, kome smetaju svi drugi, zapravo je sam problem. Ne znam kako da ti pomognem.

  11. Ne smetaju meni svi, a mogu ja i tebe da zaobidjem, samo mi je krivo sto sam se poradovala bezveze. Moras da se iskupis nekako.

  12. Имам ја питање за МУЛУЦУ, јел истина да прелази у београдске Вукове, да тренира са мушком екипом??

    Кажу да је ТОЛИКО напредовала...

  13. То су чиста нагађања да прелазим, много је таквих који хоће да се прославе преко мог имена. Разумем их, очај те натера на свашта.

  14. Ја сам чуо да је велика плата понуђена.. Али да мораш да се одрекнеш војводине заувек! Занавјек!

  15. Не продајем се за паре, то особе блиске мени најбоље знају. Продајем се искључиво за добру храну. А у Војводини је и даље има на претек.

  16. Не продајем се за паре, то особе блиске мени најбоље знају.

    Dve laži u jednoj rečenici.
    Pa i ako je od tebe, mnogo je , brate.

  17. Па то што ти мени ниси блиска, не значи да ја лажем :р

  18. Hugochavezu!
    mnogo si bre njanjav :)

  19. Jericho ja mislim da je vreme da napravis cudesnu kombinaciju octa i vode. I da se u istoj okupas da bi sprao tu madjiju koji si nalerao na sebe ucestvujuci u razgovoru sa polup.. pardon. zlocestom pufnom. Do tad- ju ar ded for mi. Kada se procistis, moze da razgovaramo :)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.