Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Cek cek cek!!!!
    Lego kockar je slavko?
    Sta koju picku materinu koji kurac?
    Ljudi koji ce vam kurac dupli nalog kad vec imate jedan?!
    Marice ♥
    Ja sam uvek slatka! Preslatka.
    Djimi je kriv sto se ponekad podzapamo na forumu ne ja.

  2. Mara Munjo,

    Jana je uvek slatka.... ;))))

    E sad za Džimija ne znam ...

  3. Naravno da je Jana uvek sjatka.
    Naravno da je Đimi uvek kriv zbog džapanja, al ako zanemarim što mi sikće na Zmiu, moram priznati da se popravlja. E sad, doklen će tako, to ne znam :P
    Ajmo Đimi. Dođi vamo da se družimo u pičku materinu više, i da ne sikćemo makar 10 minuta :)
    Dule, tebe videti na sajtu je odmor za mozak

  4. Dule, tebe videti na sajtu je odmor za mozak

    A i za druge organe nižega reda :)))))

  5. Jano, nadam se da moj odnos sa Marom neće praviti trzavice u našem odnosu :*

  6. Ofkors da sam slatka jebo vas ja :pije gorku kafu da ubije svoju slatkocu:
    Dule ko sto mara rece. Ti si jedan odmor za mozak :)))))))
    Sad moze da oceni da je ovo spem i da nam banuje guzice svima! :)

  7. Jesi računao 2010 kao prestupnu ili kao prostu godinu?

    Просту бре :)

  8. Slavko. Sreco moja nas odnos ce biti lep kao jezero u suton sve dok mi ne uvredis maricu toliko da i mene iznerviras :)
    Dotle ce da se volimo i ljubimo :)
    A ako se to desi. Ima da uvatim to tvoje slatko malo dupence i da te cerecim do momenta kada ces pomisliti da ce sve biti ok ako sam sebi odgrizes muda, a onda cu te pustiti da to uradis. Pa cu ja da ti odsecem djokicu jer ti nicemu nece sluziti :)
    Pa cemo onda biti mirni.
    A ovako znas da te volim. I ako popijem nekad koje pivo vise ima petoro dece da ti rodim :) :*

  9. To volim čuti Jano, batačiću moj mali :) :*

  10. Kako god, SLAVKO, ali i dalje ostajem pri tvrdnji koja te je izula iz cipela da pišeš govna da bi došao međ top 10.
    Ovo što hejtuješ sa duplog je dokaz da hoćeš i Straju da zajebeš u mutljavinama.
    Ne brini se za Janu. Zna ona kad i gde se povlače crte.

  11. Ahahahahaha! Dobro bre, nema potrebe da naglašavaš više. Proširio se glas :)
    Sve to na stranu, da ti kažem nešto. Nikoga ti ne izuvaš iz cipela. To samo tako izgleda iz tvog ugla. Mrzi ljude da se raspravljaju sa tobom.
    A ja sam davno prestao da pišem zbog skora. Možeš da pogledaš koliki su razmaci između mojih definicija. Hejtovanje, mutljavine? Moj delo je potpuno transparentno. Stvarno nisi u pravu.
    Ja sam ovde zbog definicija. Zbog čega si ti? Razmisli o tome. Ne moraš odgovarati jer je ovaj razgovor završen. Ne želim ikakav kontakt sa tobom. I ovo mi je previše.

  12. Nikoga ti ne izuvaš iz cipela.

    Da je tako, ne bi svim silama krenuo na mene nakon tog posta. Za snajpere, čisto da znaju, napisan je kao kritika na tvoje pisanje, jer si nekada lepo pisao, pa se posle prodao zbog plusića. Znači, konstruktivna krtitika, autoru koji je presušio, pa je počeo da lupeta zarad par plusića.

    To samo tako izgleda iz tvog ugla. Mrzi ljude da se raspravljaju sa tobom.

    Jok, iz tvog ću ugla da posmatram stvari. Da ljude mrzi, ti me prvi ne bi proganjao sa duplog i postovao za mnom. Toliko o tome.

    Ja sam ovde zbog definicija. Zbog čega si ti?

    Zbog tvojih definicija.

    Ne želim ikakav kontakt sa tobom

    U ovom se slažem sa tobom. Pazi ko će prvi kome da se obrati.

  13. Može li ikako tvoja da ne bude zadnja?
    Šta hoćeš, da me oteraš sa sajta kao što si to uradila nekim meni veoma dragim ljudima?
    E vidiš, sad smo ga završili.

  14. hahhahhaha viš da nisi izdržao :P

  15. hahahahahahhahhahahh ovo je hit! :)
    slavko ne nadmudruj se sa marom uvek te prevari! :D

  16. Jel se vi ovo ozbiljno svađate ili se samo pravite????

  17. I da. Samo da dodam. Slavko to sto si rekao tj napisao malo pre je najobicnija glupost. Ja mogu pouzdano da tvrdim da mara munja nikog sa sajta nije oterala. Svako ko je izabrao da ne dolazi vise na ovaj sajt izabrao je sam.
    Ko god da ti je prodavao te budalastine. Reci mu da sam ga ja pozdravila i da prestane da lagi. Ako laze sebe ne mora da laze tebe.

  18. Ал' су ове жене данас беневолентније него обично. :)

  19. Slavko je u pravu, maramunja tera ljude sa sajta. Evo mene je oterala, a ima gomila drugih emotivno osetljivih autora koji ne dolaze na sajt zbog nje.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.