Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Korle, onda sam ipak pitao tebe. :))

  2. Углавном.

    Ne treba formular, ništa? Oke, onda može jedan šestodnevni i brisanje postera.

  3. Ne treba formular, ništa? Oke, onda može jedan šestodnevni i brisanje postera.

    Да заокружимо на десет, неће да се баци.

  4. Mrmune, a jel ti voliš banane?

  5. Интересује ме податак везан за статистику. Колико је чланова бановано до сада?

  6. interesuje me za sina, da li možete da mi kažete da li će prestati da se drogira. on propada jer se drogira, vodila sam ga kod vidovite stanojke u ćićevac da mu skida crnu magiju, al neje uspelo. hvala unapred!

  7. Jebete l vi sta moderatori? Koja moderatorka poslije mulce ima najvecu sisu?

  8. Drug Mekitj je promasio temu pa cu da mu pomognem i ovdje citiram njegovo pitanje

    Želim da pitam moderatore kada će konačno uvideti da su oruđe u rukama pohlepnog, na pare alavog, kapitalističkog monstruma koji vodi ovaj sajt, ali ne poznaje morfologiju?
    Tj. kada će i sami prestati da budu alavi na "beneficije" moderatorske pozicije i olajavanja svakoga, tj. krenuti malo da vode sajt i prestanu da budu pokvarene male tetkice koje se kriju iz pozicija?

    A?

  9. da li je gej ok? a stopala?

  10. Oj Mrmune, koja si ti bruka,
    svima nam je sad od tebe muka.
    Bezličan si ko tranvaj u štali,
    što se kurčiš kada ti je mali?

    Uzni lekić, uzni neke droge,
    sjaši Jani i meni sa noge.
    Moraćemo da tresemo jako,
    jer ko buva, ti ne spadaš lako.

    Tvoje ime pisaćemo često,
    stavićemo tebe mi na mesto.
    Daćemo ti i ćebence neko,
    bićeš Snupi, oj Mrmune seko.

  11. e sad vala jos vise zelim da budem moderator, kad vidim da clanovi i pjesme pisu o moderatorima...

  12. dođi u grčku, dođidođi u grčku!

  13. Remca za moderatora!!
    Mrmun u peMziju!!
    Banuje iz mržnje.

  14. Maro munjo svetlo runo neba Vukinog!

  15. Remče, stvarno nisam imala vremena ono večeras da ti proverim, sad videh da si tu, biće :) Izviiiniiii :)

  16. gledaj ti ovo, sve ce uraditi samo da ne mjere sise... ccc...

  17. cekaj remac a kako se mere sise? mislim za nas je lako, uzmes lenjir i resen problem, al sise su komplikovanije i jos ih ima 2.

    kako meriti sise? meni pada na pamet da se napuni lavor, pa da gurnu sise samo unutra, i da se meri zapremina vode koja izadje. jel tako?

  18. Не, узмеш 2 мушке шаке, просечне. Ако могу да стану, онда су ок. Ако прељева велике, ако има луфта, мале.

  19. Ma merili smo sise na četu skoro, ko ti je kriv kad nisi bio tu, e a onda je došla Mil'ca i sve smo pobegle na forum k'o mišOvi :)

  20. kako meriti sise? meni pada na pamet da se napuni lavor, pa da gurnu sise samo unutra, i da se meri zapremina vode koja izadje. jel tako?

    Tako, podeljeno sa koeficijentom onaj, bodi koeficijent, težina/visina. Debele devojke imaju veće sise, mora i to da se uzme u obzir.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.