Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. I onda sve to digneš na broj brusa pa podvučeš sa obimom.

  2. Mess, bez diskriminacije, molicu! Sisa je sisa!

  3. Mess, bez diskriminacije, molicu! Sisa je sisa!

    Ali nije ista sisa žene od 120 kila i one od 59! Mislim, ono oko nje je drugačije... Pa mogu ja da spavam u Meku naredne dve nedelje pa da pobedim u takmičenju ali ne ide to tako.

  4. Mess, bez diskriminacije, molicu! Sisa je sisa!

    pa po tome je i ovo sisa:
    http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/10_03/obeseG1610_468x306.jpg

    mora se uzeti i ostatak jericho, jebi ga.
    treba kvocijent tezine-sirine

  5. i zapremina je mjerodavna...
    kontam da uzmu onaj metar od snajderica, okruze oko sise i to je to.
    A valjda mjere i ovako - ono obmotaju oko sebe pa preko vr'a bradavica, kolko kaze metar to je.

  6. A daj bre mes, to nije sisa, to je salo. Joj sad se setih nekih gadosti s postera, bljaaak. :D

  7. Mogu li nekog da priupitam - što sam toliko lud za ženama? Kako se lečiti, kako smiriti?

    P.S. Ako kreneš da mi odgovoriš - pa nađi devojku. Odgovor - imam je. Pa nađi koju tebi odgovara! Odgovor - imam je, ali džabe.

  8. Ali normalno je da znaš visinu, težinu, mere za tako nešto. Nisu svi iste građe.
    Plivačice imaju obim preko stotke a sisa nigde, jebiga...

  9. luksdoc uzmi lutku, ona cuti i radi pos'o

  10. A valjda mjere i ovako - ono obmotaju oko sebe pa preko vr'a bradavica, kolko kaze metar to je.

    A šta ako imam široka ramena od plivanja (k'o što imam) pa mi uvek treba broj veći košulja jer ne mogu da ih uguram u manji broj? Šta ako su mi sise razdvojene i spljoštene pa zauzimaju veći bazu,m?

  11. Реко сам вам све..

  12. joj jebem ti sise, kud ih spomenu...

  13. Ja mislim da mi tu usvojimo odokativnu metodu. Pa koja hoće da ga meri, nek' ga meri.

  14. Ne spemujte mi temu sisama.
    Otvorite svoju pa merite, objašnjvajte.
    Loš pokušaj zatrpavanja moje pesmice Mrmunu.
    Kako niko nije od vas reč napisao, pre mog obraćanja njemu, a sad vam jedino ova tema zabavna?
    Sikter

  15. pod slike, mislim slike sisa. po mogucstvu golih, radi bolje procene.
    ajmo moderatorke.

  16. Maro munjo zlato runo neba Vukinog!

    Što ubijaš zabavu, viš' da se raspomamiše na spomen sisa :)

  17. ja bi' da pitam kelta.. je l' ti vidi žena ovo??? :D

  18. Е мој Келте, саће све да се разбеже!

  19. pod slike, mislim slike sisa. po mogucstvu golih, radi bolje procene.
    ajmo moderatorke.

    ako ovo upali, predlazem te za administratora

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.