Prijava

Ljudi treba mi mala pomoć. Da li neko može slučajno da mi obesi neki dobar link o primeni trigonometrije, ili da napiše nešto o tome, naime, treba da pišem seminarski iz matematike, treba mi za ocenu, hitno. Hvala unapred.

http://www.yaymath.org/geometry.html ovaj profesor matematike tako dobro objašnjava,još ako znaš engleski,mada ti i ne treba puno.Vidi valja li ti šta tu,a ja ću se potruditi da potražim još nešto.Samo mi reci koji si razred.

profesor je KOBJASNIJO! Link jebe! Sad sam i ja hteo da ga okačim.

Da je više takvih profesora.:) mada ni moja profesorica nije loša.

Hvala puno. Profesor traži od mene da mu napravim seminarski koji se bavi primenom trigonometrije, recimo u astronomiji, medicini, mehanici, arhitekturi itd... ja sam trenutno 2. srednje, matematička gimnazija.

Potraži još malo po netu,nađi neku literaturu.

Опет неко математичко једење гомана. Ако нема никакву примену осим да се ти злопатиш око формула да би прош'о испит, џаба онда то.

Волео бих да уопштено видим на колико области у животу се може применити општа математика.

Brate, mojne filozofiraš sad, daj ako imaš neki koristan link da skinem sa tukija ovo pa ćemo da filozofiramo do sutra o tome da li se matematika može primeniti itd...

Увек. Ја и кад се зезам, оћу да помогнем.