Prijava

Igra kojoj nije potrebno neko posebno predstavljanje, biser kompjuterskog gejminga.
Da vas čujem. Mišljenje, da li ste igrali, što niste, da li planirate...? Šta vam se svidelo, šta ne, i još mnogo toga. 'fala na pažnji.

Нисам играо, не знам да ли би ми комп издржао. Од кеца сам се савијао, и докторирао. Какав је други део, јесу га сјебали? Је л' има ликова из првог( Трис, Золтан...)?

Da, ima likova iz prvog. Nazalost, ja jos nisam licno igrao, (kupio sam premium edition) em sadasnji lap ne moze da ga izdrzi (to se menja uskoro), em nemam vremena zbog hebene skole. Ali utisci vecine sa kojom sam razgovarao su vise nego pozitivni, a soundtrack sabija! Ne prestajem da se "drogiram" njime... :D

Paraćinac konačno sam ukapirao ko je lik na tovm avataru lololololo

E drago mi je :D
@ maniak : Da jeste komsija, taze iz pecnice. 'ces da probas?

Ovo je dragulj stvarno. Krenuo da igram i obrisao zbog ispitnog roka, a i radilo mi je na low. Kada kupim novi komp ima da se prekinem. Takođe imam nameru da uzmem original da podržim ovu kompaniju jer stvarno bi bilo tužno da se EA (zlotvor gaming scene) dočepa i uništi ovu izdavačku kuću kahm BioWare kahm.

Kupi original, plus ces u paketu da dobijes jedan DLC po volji, koga nema za download, plus dobijas gomilu dodatnog sadrzaja u paketu, mapu, pamflet, "ukleti" novcic, uputstvo i dodatna dva cd-a sa soundtrack-om i "Making of" DVD. Sta vise hoces, a i nije tol'ko skup. Ja sam moju kopiju platio 55 jura.

Sad odigrah malo...IGRA ARČIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

e u pičku materinu..šljaka mi, ali loše...zahtevan u pm!

@Korben Dallas

Vidim poznat mi nick nesto.

Igra uopste nije zahtevna , realno gledano , srednje jaka masina je potrebna da se igra Witcher2 na medium-high detaljima u srednjim rezolucijama bez AA.

Ali to ne moze sa kartom koja kosta manje od 50e.
Bez obzira koliko nenormalan bio :)

Sad je ova zver 19 000 --> http://spedr.com/85mS5Vql

Ali ne treba ti ni ona za wichera, neki ati 5770 od 9 000 bi ti odradio posao.
Ipak ne mozes da se igras na dual core procesoru od pre 5 godina i grafickoj od 20 eura tipa 7300-8600...

Na tome je sve previse zahtevno.

AMD athlon II x4 u kombinacji sa gtx460 i 4 gb rama moze ovo a i sve novo da tera bez problema.

A to sve zajedno kosta oko 35 000, dakle skroz nov kompletan komp.

hm..ja imam AMD Athlon 64 x2 , 4600+, 2,40 ghz
2 gb ddr2
ATI HD 5450,512 ddr3(valjda)
mator komp, već ulazi u 4 godinu bivstvovanja...jbg:)

Vidis da sam postavio dobru dijagnozu za cpu i grafiku :)

Prodaj to za 100e komplet
dodaj 250e jer monitor imas
i pazari masinu sa kojom si miran 2-3 godine.

Ako se stvarno i odlucis za kupovinu pitaj za bilo kakav savet , nije frka!

Poz!

Prodaj to za 100e komplet

he, e vidiš ti to sad...jebem ti nove tehnologije kad me ovaj komp koštao oko 400 evreja pre par godina, a sad da ode za 100...:)

vozdra!

Jbg to ti je to. Ne mora da je staro pa da vredi duplo manje.

Kupis novo , koristis 2-3 meseca i vec gubis 30% na ceni jer je polovno ,
a kamoli tek kad je em polovno+staro par godina.

Igra je prelepa i zabavna ali ima svojih mana. Targeting je njesra jer malo pomeranje miša ima da ti promeni metu, inventar je retardiran, pola igre sam prešao dok nisam shvatio kako da mutiram magije. Shvatam da nije open world RPG ali mogli su manje konzolitisa da ga zaraze. Zašta jednostavno nisu stavili magije da mogu da se mapiraju na 1,2,3 tastere nego mora ctrl pa onda da klikneš šta hoćeš. Na sva vrata su pričali "PC EKSLUZIVA" a ovamo napravili grafiku koju jedni PC može da izdrži sa konzolaškim foram tipa samo na određenim mestima možeš da se penješ i spustaš sa stenja. Plus sada pričaju da će da skeluju grafiku na niži nivo i da izbace igru za konzole. Bullshit. Kada sam sve to rekao igra je must play non the less, pogotovo što mu sve vraćaju sećanja iz knjiga koja sam čitao lolz :P

Skinuo sam Black Box verziju, instalirao, hocu da pokrenem i izbacuje errore sa .dll fajlovima. Registry i ta sranja. Sta da radim?

Radi! Ali je dosta zahtevna igra.

Ne mogu da ubijem jebenog kejrana!

Jebe Witcher, radi mi sve na max :)

Ne mogu da ubijem jebenog kejrana!

Nije težak Kejran, seckaj mu pipke, štekaj se iza kamena, rolaj se kao budala, i to ti je to :)