Prijava

More, kakav spanać? Krastavci su krivi za sve, treba ih sve po'apsiti kako kaže Dunn!

Чек бре, нашли ешерихију нашли Младића, нашли Осаму, пу јебем ти живот само нешто траже.

A šta misliš, ona što je seckala krastavce nije ni pipnula istim nožem i rukom i seckala na istoj dasci ostalo povrće za priloge?

Ja ne volim krastavce, zato to radim, cenim da je i on na to mislio :)

ne verujem da je marketinski trik farmaceuta, jer je EHEC otporan na skoro sve antibiotike

Pa u tome i jeste fora, rekli su da će im biti potrebno nekoliko meseci da naprave lek, a žrtve će u međuvremenu podići cenu nadolazećem antibiotiku.

Ja vam garantujem da na prostoru Balkana neće niko umrijeti.

A ja pogotovo iako zaljevam krastavce svinjskim prevrelim govnima.

Mojne da širite dezinformacije. Nisu krastavci, pogotovo ne iz Španije. Nešto je krenulo iz Hamburga, uglavnom sumnja se da je iz vodovoda tamošnjeg. Ovde u Nemačkoj su preporučili da se ne jedu krastavac, paradajz i zelena salata, ali narod (a i ja) ne kupuje ništa što ne planira da skuva. Dakle, salata se ne jede uopšte.

Zaraza se, izgleda, prenosi sa čoveka na čoveka i vrlo brzo će biti po celoj Evropi. U Švedskoj već najebavaju. Jedina zaštita je dobra lična higijena, pranje hrane i dobra termička obrada. Ako neko oboli od najgore varijante, antibiotici ne pomažu, lekari za sada jedino mogu da pokušaju tzv. ispiranje krvi, tj. žešće transfuzije.

Ja jedem u menzi i ne može mi biti ništa. Eto danas sam i krvi dao, po litra, da se nađe ljudima ako zatreba. Znači, menza mamara i imunitet nenadjebiv. I valja ruke prati poslije jela, da se ne zamasti tastatura. Jeo sam danas krastavce i još sam zdrav.

Krastavci su krivi za sve!

http://i51.tinypic.com/15nximv.png

Čuvajte se zlih španskih krastavaca što prenose mutiranu ešerihiju koli!!!

Haha, Jabučilo, dodaj im još špansku zastavu dole...

Evo prepravio sam. ;)

Bolje da drži zastavu u ruci. :) evo inače sad bejaše na tv-u da nije od povrća.

Bolje da drži zastavu u ruci. :)

Što su ovi ktitori zahtevni :P
Prepravio sam :)

evo inače sad bejaše na tv-u da nije od povrća.

Nemoj ti da veruješ svemu što čuješ na TV-u. Veruj meni, i čuvaj se tih anarhičnih krastavaca!

Krastavac izuva. Jedem i ne razmišljavam o njemu kao pojavi.

Ako u vama ima i traga ozbiljnosti, molim vas da temi pristupite ozbiljno. Ljudi umiru i to nije za šalu (osim ako ste Erik Kartman ili ako su ti što umiru Kinezi - njih ima mnogo). Evo najnovijih informacija, iz proverenih izvora.

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15130897,00.html

Perite ruke jebene i sve što jedete. Pa ne nabavlja ni Mišković za Maksi meso odranjeno prirodno ili krastavac uzgajan u plasteniku nečije babe. Posebno vodite računa ako idete u Nemačku, tamo ka Hamburgu ili Libeku.

Penzioner bi mogao da testira malo tu novu bolest, kao i sve prethodne koje su se pojavile, pa da vidimo mi tačno o čemu se tu radi :)

Koga boli kurac za usrane krastavce iz Španije?

Koga boli kurac za usrane krastavce iz Španije?

TAKO JE!!!

Predražinjo

Penzioner bi mogao da testira malo tu novu bolest, kao i sve prethodne koje su se pojavile, pa da vidimo mi tačno o čemu se tu radi :)

kad se vrati iz Fukushime

Koga boli kurac za usrane krastavce iz Španije?

Nikog, vidiš da ima novih saznanja. Koga boli kurac za Protobugare? Isto nikog.

Meni su krastavci i dalje sumnjivi, ali:

http://i56.tinypic.com/j0heyx.png

Čuvajte se zlog mesa iz nemačke što prenosi mutiranu ešerihiju koli!!!