Prijava

Da, da, to sam i mislila. Sjajna je pekara. I Trpkovic je sjajan, ali ono preko puta Meka je govno zivo, jedino mi se onaj djavo sa maslinovim dopada.

No, ima jedna sendvičara na Karaburmi ''Zvonce'' je vikaju. Po meni imaju najbolje sendviče- od italijanskih pa do domaćih, a pice su im isto odlične. Ko živi blizu mož' da skokne, isplati se.

Уф, има добрих десетак минута хода од ПТТ школе до Звонцета. Ја и не готивим Звонце превише. Пре пар година смо на великом одмору тамо кидали сваки дан, али су временом поскупели а пице остале премале за мој буџет и апетит ( 100 RSD/огроман ).

То ти је код запуштеног биоскопа ''Славица'' па кренеш од улаза у њ на доле, друга илица десно, лако ћеш наћи. То је мој крај иначе па знам.

Loki nije loš, al je skup do zla boga. A i one matorke džaraju đanu pa prave pljeske.
Čaki(tip koji je prodavao pljeske u baruhovom dvorištu pre nego što su mu namestili sanitarnu) ima mnogo dobro meso, radi sad u lokalu megustas,ali je poskupeo.
KFC valja, al' dvaput peču ona krilca majku im.
U glumcu volem da pojedem palačinku.
Najbolja fastfud pica je u kli-kliju.

E i Zvrk, palačinkarnica u Vojvode Stepe nije loša!

Pinokio. Palačinke. Zemun.

Што се тиче Џимија, да му речем где је, тачније пошто видим да није активан тренутно.

Трпковића има пар. Ја сам јео у ономе на Звездари, ул. Димитрија Туцовића. Само крени из Светогорске улице или било које на траси линије 77, пре скретања за Батутову једна или 2, видећеш ако пропустиш како возило пролази поред мале кућице, али одличне пекаре на којој постоји натпис ''Пекара Трпковић'' !

Meni je sasvim okay, Pufnice :). Nema ovde dobrih pljeska, u globalu, jebiga.

"Glumac" oko Pozorišta tu negde blizu je do jaja.
A u Kragujevcu "Plavi bik" jebe keve, a "Do jaja" je takođe do jaja lokal, njihove lepinje su prelepe.

На Карабурми, на пијаци испод Пекабете, постоји ''Златни Бик''.

Ако се нађете у том делу, пробајте. Ја годинама купујем тамо :)

U NS žderem mnogo dobre pite u Pita baru u Maksima Gorkog. Zeljanica sabija!

Pinokio palačinke kod moje škole u Zemunu. Ubedljivo najbolje palačinke.
Volim da uzmem šiš ćevap tamo na Novom Beogradu blizu keja, u onoj ulici hrane, a i brate red im je uvek dugačak.
KFC nikad nisam probao, moram to da probam.
Pekara Trpković na Slaviji, ima jedna pekara Mijatović na Vidikovcu, prodaju neke kifle za 5 dinara. Odlične su.
U centru ima mnogo dobrih picerija, ne mogu sada da nabrajam to će neko drugi.
Mek jeste skup, ali volim da jedem u njemu. Bez obzira na sve, sviđa mi se njihova hrana.

Picerija u Vladičinom Hanu.
Opet ja van teme.
Al' je zgodno kad se čovek vraća kolima iz Grčke, a ne vari pljeskavice iz motela "Džep" i slično. Picerija se nalazi u glavnoj ulici.
Zove se Madam, ili takonekako.
Ultrajeftino, ultraprijatno i okrepljujuće. Valja stići do Beograda.
Ima li nekog osim mene da je bio tamo????

Чуј, у ''главној улици''. А Владичин Хан има 2 (и словима две) улице. :)
Мислим да знам на шта мислиш, можда сам чак и јео тамо.

Трпковића има пар. Ја сам јео у ономе на Звездари, ул. Димитрија Туцовића. Само крени из Светогорске улице или било које на траси линије 77, пре скретања за Батутову једна или 2, видећеш ако пропустиш како возило пролази поред мале кућице, али одличне пекаре на којој постоји натпис ''Пекара Трпковић'' !

Аха, знам. Баш сам пролазио ту пре неки дан. Фала. :) Ал' ми више одговара ова Блекијева варијанта, пошто сам на Коњарнику.

Džimi, imaš Trpkovića kad siđeš iz 31 il 17 kod pošte na Dušanovcu, pa odma desno, uličica koja vodi ka pasareli preko auto-puta.

Код Максија она уличица?

Ljudi nisam iz Beograda, zanima me šta podrazumevate pod preskupo?

До пре пар месеци је постојала ''Грујина колиба'' на задњој станици 16, 23 и 25.

Још увек памтим те Пуњене пљескавице...

Код Максија она уличица?

Da, ta. Sa desne strane, posle neke kafančuge. Često je red napolju, ne možeš da promašiš. :)

Код Пете Београдске, Нишлија. Додуше не знам да ли ради још увек.

Ljudi nisam iz Beograda, zanima me šta podrazumevate pod preskupo?

190 dinara pljeska od 150 grama, kod lokija.

Alien, to zavisi od budzeta, zaboga, ali naravno da je skuplja hrana u Beogradu.