Prijava

Verbalni, tek si mjesec dana tu.
Mi ne izlazimo iz kuća bre. :)

Lullaby ako treba da odsanjam još nešto samo reci, da se ne smoriš sa ovim...:-)))

Ne bre Lula .. Ovo mi je novi prof.. posto su mi jedan banovali ... a ovde sam vise od godinu dana :)

Probudio sam se u goloj vodi...

dakle, i remac ima vlaže snove :P

dakle, i remac ima vlaže snove :P

to nije mjerodavno.

remče, remče, bez obzira na prvi post ovo tvoje, ipak, deluje gejasto :P

Penzos, možeš ti još da sanjaš, mada se još nisam smorila, niti ću ubrzo :)
Verbalni, mora da si lajferisao, pa si banovan. Nemoj da se ponovi. A i ljepše ćeš da sanjaš. :)

http://www.youtube.com/watch?v=E5B4f_Db5cU Omiljena pesma Fredija Krugera.. a kako se moze predpostaviti i nekolicine vukajlijasa ...

one, two, freddy's coming for you,
three, four, better lock your door,
five, six, grab your crucifix,
seven, eight, gonna stay up late,
nine, ten, never sleep again..
pa opet..
one, two, freddy's comming for you..
:P

Ja ovde kad bih sve pisao šta sanjam , mogao bih svaki dan knjigu da izdam...Sanjam svako veče i celu noć i uglavnom se toga ujutru sećam!:-))) Par puta me san inspirisao za definiciju A VIŠE PUTA SAM DEFINISAO U SNU i posle oću sam sebi MUDA DA ODGRIZEM kad odmah ujutru ne zabeležim u snu definisanu definiciju a zaboravim je!!!

ja nisam sanjao nikog sa vuke...el mi to sad veliki minus?

inače sanjam rulet, pičke i neke ratne situacije...baš tim redom....

...су знак да треба да се одмори од сајта :)

a jebote, slagao sam..jednom sam jednu ribu sa Vuke sanjao, pre nego sam je upoznao...zapamtio sam iz sna da ima lepe zube i lepe sise...pitao je posle na pvt i stvarno ima....

remče, remče, bez obzira na prvi post ovo tvoje, ipak, deluje gejasto :P

E jebi ga, sad ispade i da sam sanjao njega kako kupuje musmule i to bi bilo gejasto... : )

Sanjao sam (valjda) samo ljude sa kojima sam imao neki ozbiljniji kontakt uživo, sa kojima se relativno često vidjam, taj fazon.

Jednom sam sanjao Djimija kako me juri u halterima sa Neoplantinom viršlom u ruci, onda se pojavila Milica na drugoj strani ulice u dugom mantilu, kad sam joj se približio bliže ona je razgrnula odoru i imala pišu ,a o pišu je visila Carnex viršla ...tu sam se probudio obliven znojem....

...су знак да треба да се одмори од сајта :)

Почела си да се понављаш као покварена плоча. Нешто нешто ''одмори се оде сајта'', нешто нешто ''ово је јебени сајт'', нешто нешто ''режим''...

Почела си да се понављаш као покварена плоча. Нешто нешто ''одмори се оде сајта'', нешто нешто ''ово је јебени сајт'', нешто нешто ''режим''...

А ти се само покварено понављаш. Вређаш ме, треба да одмориш мало од сајта!

Погрешна тема. А и подфорум.
:)))

У прави си, ово је требало да иде у ''зезање'' :)