Prijava

Interesantan mi je ovaj fenomen,a i zanima me vaše mišljenje o istom(ustvari i ne zanima me toliko).
Naime kada se pojavi neka iole dobra riba na vukajliji a pri tom joj ni definicije nisu golo govno(tj. prosek su) , odma krene loženje u enormnim količinama, kovanje u zvezde, što ne bi bilo tolko "iritantno" da te iste ribe za jako kratko vreme dobiju baš dobar rang, iako su definicije čist prosek.

Ova pojava se javlja kod svih tipova autora,bili oni ktitori,moderatori ili pak obična žgadija.
Mene me interesuje zašto,ZAŠTO?

Možda zato što nas nema mnogo na sajtu..

Nolajferi željni pičke, a?

ZASHTO NE MUVASH I TI DECHKO?!

Stariji garant troluju, a mladji su- jebiga, mladji, vide picku svuda i gde nema.

@Tracica nigde ja nisam napisao da se ova pojava odrazava na sve clanove zenskog pola,vec na one koje ostalim clanovima sajta daju uvid u svoj izgled,koji je nekad kolko tolko ok,a nekad ...

Pufnice to što troluju dobro al se čovek pita što rokaju pluseve :)

osladice se i tebi jednom pička pa će ti sve bit jasno...

majmunovski, rado bih ti odgovorila, al' jbga.. nisam dobra riba :)

Ja muvam, pokažem da sam kul lik, izvedem je u "Modenu", popijemo kaficu, pa...
(lololo ;)))

Pa evo ja prva znam jednog iskusnog prilicno clana koji nece priznati javno da se prima, a prima se. Ima i medju starijima takvih, jebiga. A verujem da je ipak vecina pluseva od mladjih.

Ognjetina
osladice se i tebi jednom pička pa će ti sve bit jasno...

Na internetu?Na kom svakakvi bolesnici mogu da uzmu slike iz raznih izvora i tako se predstavljaju kao vrh picke?
Ne hvala.

jel picka pomenuta odma je tu kostic da ostavi post

A zasto ti, Majmunovski, ne volis zene? ZASTO?

@Tracica nigde ja nisam napisao da se ova pojava odrazava na sve clanove zenskog pola,vec na one koje ostalim clanovima sajta daju uvid u svoj izgled,koji je nekad kolko tolko ok,a nekad ...

Zato što je ogroman deo sajta ZILJ i jedino do čega im je stalo jeste kačenje i gledanje slika, pa na osnovu toga padne muvanje. Realno sere mi se od kačenja svojih slika na avatar!

Majmunovski
Na internetu?Na kom svakakvi bolesnici mogu da uzmu slike iz raznih izvora i tako se predstavljaju kao vrh picke?
Ne hvala.

potpuno si pogresno protumacio moj post....

Ognjetina
jel picka pomenuta odma je tu kostic da ostavi post

Ipak je to decxko koji pokazuje kondom umesto mesecne karte.

Joooj daj virtuelne pičke, poludećuuuuuuuuuu!!!