Prijava

Ne serite.. gde god se pojavi zenska osoba.. (a mi nemamo pojma kako izgleda) se prema njoj ponasamo drugacije nego prema ostalim clanovima.. Jer jbg ipak smo mi muskarci... i to i ono malo kreativnih ljudi sto se ovde okuplja voli da masta.. pa kad krenemo da mastamo o ribama...

Primer da ne treba kaciti sopstvene fotografije na internet je upravo ovaj batica o kojem se diskutovalo pre par dana na temi transfer blama.
http://home.planet.nl/~lyckl022/custom/potential1.jpg

to vam je ko kad se zaljubis u 3D Ribu .. xD Ili u neku junakinju iz Crtanog F. xD

to vam je ko kad se zaljubis u 3D Ribu .. xD Ili u neku junakinju iz Crtanog F. xD

au brt.

Majmunovski, evo ti ga Verbali GzV, on ce sve da ti objasni.

tebra nema potrebe za tim "Au brate" Samo sam ti lepo objasnio.. pogledaj moj prethodni post a te fotke kaci ovde.. http://vukajlija.com/forum/teme/22563-svoje-slike-na-avataru-profila-na-vukajliji-ziljavost-sama-po-sebi-ili-zelja-da-drugima-pokazete-ziljavost?strana=21 .. I svako ima pravo da stavlja sta hoce na svom Avataru.. i nije mi jasno cemu tolika diskusija oko toga !? pojavi se dobra riba.. i svi joj ljube dupe.. pa sta !? Tako je bilo , tako ce biti i nista se nece promeniti..

Tako je bilo , tako ce biti i nista se nece promeniti..

Pa on ovde zapravo priznaje:
Zbog ovakvih kao ja ova zemlja propada i lepo je.

Ja sam dobra riba i nije mi naras'o od toga :))))))) Screw U :)

tararo, ne laži. izmerila si se, imaš, zajedno sa mnom, najmanje sise xD

TaRara

Ja sam dobra riba

Ovo stoji. :)

nije mi naras'o od toga

Jes', pa nemaš prosek 76 slučajno. :))

ja sam definitivno pičkopaćenik....

Tarara je ženska i po! Idem da joj okrstim sve defke! Možda mi se zahvali pvtom!

u sumanosti mojoj splet ideja je sledeci...ja joj nalupam pluseve i komentar, njoj se svide moja vickasta zapazanja, pvt, fb, kafa, seks...i onda se uzmemo i zivimo srecno i volimo se do starackog doma i dok nas hipertenzija ne posalje u vecna lovista.

TaRara

Ja sam dobra riba i nije mi naras'o od toga

Tebi nije, al nekome jeste :)

Tebi nije, al nekome jeste :)

hahahahahaha peđice :D

I evo pičkopaćeništvo se nastavlja o temi koja ispituje pičkopaćeništvo. MYTH BUSTED.

Pa ti nam sinak nadji jednu sferu života gde nema pićkopaćeništva, i ja ti skidam kapu.

e TaRara.. "jel imas sat" !? xD

Pa ti nam sinak nadji jednu sferu života gde nema pićkopaćeništva, i ja ti skidam kapu.

može lock na temu...

Pa to sto ima svuda ne znaci da treba podsticati tu pojavu, zaboga.