Prijava

si video...može, ti uzi pivo a ja ću ovaj sirup za grlo....el ostaje u 12?

e a što se tiče teme, stvar je prosta...niko, nikog, nigde ne jebe....osim nas nekolicine...koji jebemo stalno....

što zbog hronične nejebice, što zbog bezmudnog stanja, što zbog para..uglavnom opravdanja ima milion..i pošto niko, nikog, nigde ne jebe svi drkaju...i nadaju se da će nekad, negde, nekog da pojebu..

a najlakše je da nekog navučeš na seks preko tastature..tu si neko drugi, nisi ti....osim nas nekolicine...tu si osećajan, pažljiv, nežan, načitan, a istovremeno i mačo jebač sa močugom koja razvaljuje pičke i čmarove...i onda se neka, nekad, negde tj. ovde zainteresuje za tebe i ti se nadaš da ćeš jebati..ne bukvalno ti, nego neko....da će ga negde umočiti....

i daklem, odatle to iz naslova, to pičkopaćeništvo, koje u stvari nije samo ovde prisutno nego svugde...

e sad može lock.
Zakljucak: NEĆETE JEBATI !!!!1

ko zna Majmunovski, možda i oće...pazi kako mi volemo pičku, tako žene vole kurac...ako ne i više..ma mnogo više..al dobar, kvalitetan, solidan....i isto tako kako se ti neki nadaju da će zainteresuju neku za sebe i njegovu močugu, imaš i drugu stranu koja se nada da će zainteresuje neku močugu za sebe...da se ne foliramo, je li?..daklem, kako neki tamo traži nešto ne bi li jebo, tako neka tamo traži nekog ko bi je jebo....s tim što to žene rade suptilnije, finije a muški malo prizemnije...

osim nas nekolicine....

samo treba da se poklope tražnja i ponuda..kao i u životu....

moj post niko nije pročitao. na moje razmišljanje se niko nije osvrnuo.... šmrc...

e pa sad, ima jedan što je bio zajeban igrač pa sad jebe, sve u 16! al nije samo on bio zajeban, tu se nije znalo ko koga muva, i na kraju su se njih dvoje tako smuvali, i evo za par nedelja godišnjica ;)))

i Lemajić, čestitamo...nek je sretnjo i berićetno...:))

i evo za par nedelja godišnjica ;)))

ih godišnjica... mašala... čestitam

e pa sad, ima jedan što je bio zajeban igrač pa sad jebe, sve u 16! al nije samo on bio zajeban, tu se nije znalo ko koga muva, i na kraju su se njih dvoje tako smuvali, i evo za par nedelja godišnjica ;)))

Sjajno :) Mislila sam da su to urbane legende :)

Lemaja, pored čestitanja upitao bih jel uvek u 16 jebe ili ima i drugo vreme?..to posle čaja obavezno?...:))

e pa sad, ima jedan što je bio zajeban igrač pa sad jebe, sve u 16! al nije samo on bio zajeban, tu se nije znalo ko koga muva, i na kraju su se njih dvoje tako smuvali, i evo za par nedelja godišnjica ;)))

Pa to je sjajno.

Ko bi rek'o Lemajić da tako brzo prodje godinica :)

Lemaja, pored čestitanja upitao bih jel uvek u 16 jebe ili ima i drugo vreme?..to posle čaja obavezno?...:))

hahahahahahaha

e pa fala, fala! trudili smo se! :)))

tarara, bogme ja sam razumela da ima ovde još takvih parova, tu i tamo, ali se kriju... :)

al najjezivije je što te devojke stvarno umisle da imaju ekstra fore i da je smešno šta god da kažu. A da nisu postavile sliku i da se nisu izjašnjavale kao žensko, ne bi bile ni upola dobro rangirane.
Eto na primer TaMara, ona ima sličan broj defki kao ja, a rangirana je duplo bolje od mene. E sad, ja neću, ali neću da priznam da je ona duplo duhovitija od mene, i tvrdim to i stojim iza toga. I kolko ima dobrih i zanimljivih autora koji imaju do jaja provale, al nema ih ni na mapi....a svaka, bukvalno svaka koja postavi svoju sliku, a da pritom izgleda dobro biće bombardovana komplimentima na njene izuzetne fore.

hahahaah jave, pa ako me ne boli glava mož da bude i u petnajs' do! :))))

lemajo, pridružujem se čestitkama :)))

petre, da.. zato svi ovde misle da sam osamnaestogodišnja plavuša, kad ono međutim.. :P

petre u pravu si... evo ja sam ubeđen da imam dobar skor samo zato što su žene čule da jebem....

daklem, postoji i kurcopaćeništvo....

Eto na primer TaMara, ona ima sličan broj defki kao ja, a rangirana je duplo bolje od mene. E sad, ja neću, ali neću da priznam da je ona duplo duhovitija od mene, i tvrdim to i stojim iza toga. I kolko ima dobrih i zanimljivih autora koji imaju do jaja provale, al nema ih ni na mapi....a svaka, bukvalno svaka koja postavi svoju sliku, a da pritom izgleda dobro biće bombardovana komplimentima na njene izuzetne fore.

Da ja sad tebe pitam. Kad se defka pojavi u najnovijim, da li mozes da vidis ko je autor pre ocenjivanja? Da li postoji statistika ko ti je koliko udelio pluseva? Jel bi sve to trebalo da funkcionise po principu "E cao, dao sam ti 5 pluseva...aj pricamo?"

Nema smisla...

a ne može neko jednostavno kad ti vidi te butke na slici, da ti ode na profil i da počne redom da ti plusira i ostavlja vickaste komentare ne bi li ti se dodvorio?