Prijava

Наравно да има. Па, нисам глув ваљда. :)

Smarate s Točkom. Čovek je prevashodno izvođač pa tek onda stvaralac.
Doduše tema jeste nejasna. Oskar Danon i Ranko Rihtman u slučaju da se traže kompozitori. Doduše Židovi su obojica pa ne znam da li se uklapaju u temu...
Mokranjac je smaračina teška.

Smarate s Točkom. Čovek je prevashodno izvođač pa tek onda stvaralac.

То може да каже само неко ко се Точка није наслушао довољно.

То може да каже само неко ко се Точка није наслушао довољно.

Ne, to može da kaže samo Aurora.

Ne, to može da kaže samo Aurora.

И то што кажеш. :))

Čovek je prevashodno izvođač pa tek onda stvaralac.

Мислите, куповина?

Јесте Брега крао, итекако. Ал' 'бем ли га, кад послушам оригинал одакле је украо, опет ми је невероватно како је он то уклопио у неки свој фазон, неке песме су чак и боље испале.

А да је Гитарски и композиторски геније, од ког је Точак можда за нијансу бољи, каже ова песма.

http://www.youtube.com/watch?v=TesdVZePtDQ

Пандан СМАК-овој "Махт пустињи".

Stefanovski i Čakto od matorih

Muris Varajić, Damjan Pejčinovski, Emir Hot i ostala ekipa od novih.

Govorim za svoj instrument pošto za ostale nisam stručan da govorim.

Јесте Брега крао, итекако. Ал' 'бем ли га, кад послушам оригинал одакле је украо, опет ми је невероватно како је он то уклопио у неки свој фазон, неке песме су чак и боље испале.

Истина. Него, да ли неко зна да ли је ''Goodbye Amerika'' плагијат и шта је ту плагирао? Ако није, јебемлига, много је добру ствар смислио.

Пандан СМАК-овој "Махт пустињи".

Истина је и то.

Brega jeste dobar muzičar, al' je mnogo veliki pastir.

Него, да ли неко зна да ли је ''Goodbye Amerika'' плагијат и шта је ту плагирао? Ако није, јебемлига, много је добру ствар смислио.

Одувек ми је звучала на нешто, ал' нисам провалио на шта. Ал' да је јебена песма - јест'.

Brega jeste dobar muzicar ali ne vidim zbog cega je genije za muziku !? Zbog onog "Ja sam ja , Jeremija" !?

Jok, n'o zbog prvih 5 albuma BD-a recimo.

Paganini.

Паганини је био Хрват, отац му је био католички свештеник.

Nije, samo njegovo ime govori o paganskom poreklu, a svima je poznato da su Srbi bili pagani, a samim tim su i izmislili paganizam.

Грешите. Паганини је био трансцедент. Био је бестелесан и као такав није могао да има националност.

I sam Paganini je pričao kako se ponosi svojim srpskim porjeklom i hrvatskom domovinom.

Tekstovi - Bora Đorđević
Glas - Bora, Gale Kerber, Čipi, Džoni Štulić
Gitaristi - Točak, Kojić, Vlatko, Džindžer, Bregović
Poljoprivredna mašina - Boro Drljača