Prijava

Kul, svi ste za, samo treba naterati kaizena, jer....

Данкан Фергусон

АКО МИ ЈОШ ЈЕДНОМ ИЗАЂЕ ОВО ГОВНО УМЕСТО НОРМАЛНОГ ОДГОВОРА ДА СТРАНИЦА НЕ ПОСТОЈИ НАПРАВИЋУ 100000000 ДУПЛИХ И СА СВАКОГ УДАРИТИ ЈЕБЕНИ МИНУС САМО ЗАТО ШТО МИ ИДЕ ВИШЕ НА ОБА КУРЦА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

i ubaciti moju lejmersku defku sira i kiseli krstavci :D

Ваљда ће проћи боље од моје идеје да сваког ко само помисли на неки прекршај удари струја.

menjajte sir i vojnu muziku!

A jeste smor, ne znam koliko potpisa treba da se skupi za ovo, ali ja bogami umem dosta razlicitih rukopisa da izvedem.

Nedostaje mi

Vukajlijin ćale će biti obavešten

obavezno ukinuti,jer smeta

ne samo da smara kad se pojavljuje i nervira,nego nema smisla i glupa je definicija,jedna od najgorih defki na vukajliji

Дефка је сасвим на месту. Али треба је склонити, доста је плусева добила, а поготово минуса.

Sir i vojna muzika su prejebeni i postali su glavno obelezje vukajlije... Posto verujem , pre ove defke se nije cesto pojavljivala u nasem slengu (osim , mozda od strane autora). I ne treba je ukidati... Obozavam kad vidim ono cuveno STRANA JE UKLONJENA ZBOG SIRA I VOJNE MUZIKE.

Мени се допада онај предлог за Хер Жику и заглављено ланче.

CITAT i ubaciti moju lejmersku defku sira i kiseli krstavci :D tatic

To ce biti gore od vojnog sira.

Jel' će ovo da se menja skoro ili čekamo da prešiša Moju babu? Sir se ubuđavio, a vojnoj muzici raštimovali instrumenti.

Posto verujem , pre ove defke se nije cesto pojavljivala u nasem slengu (osim , mozda od strane autora). I ne treba je ukidati...

Моја професорка физике из средње је ово редовно изговарала. Дакле, први пут кад сам чуо то, нисам ни знао за постојање Вукајлије, а могуће и да је Вука тад тек била у Каизеновим плановима.

Само заменити са "биће".

Sada piše:

Klikni da se vratiš na naslovnu

TAKO DA JE NAŠA MISIJA USPELA!!!!!!!