Prijava

Мени ово уопште не излази...

Al ajde, podržavam uklanjanje.

U jebote. Niko ne gotivi čiz end armi mjuzik.

Заправо ја готивим, али не као голе женске.

Zbog kajmaka i civilnog plesa.

КАКО БРЕ можете да се одрекнете оваквих коментара

KimiKim

Jebali vas i sir i vojna i sva ostala muzka da vas jebala!! turiranje veverice nije nikakvo vredjanje, sranje ili bilo sta od navedenoga i nije bilo potrebe za uklanjanjem mog postera!!

Kako bi bilo da se malo poigramo sa ovom idejom? Da se svakog poslednjeg dana u mesecu napravi takmičenje za definiciju koja će zameniti Sir i vojnu muziku? Da obavezno bude u formatu "Zbog nekiglupirazlog", pa da narednih mesec dana to bude najomraženija definicija :)

Laki1987

ajde vishe u tri pichke materine,smorila je defka,a i ovi shto neshta kao ispravljaju,puca mi kurac i za vojnichki pasulj i ostala sranja....neka mi izlazi eror,a ne ovaj shit....

војнички пасуљ хахахахахах!!

Ali, lik je pokusao da definise turiranje veverice ? hahahaha

Ne, ne, poster je u pitanju :)

TO BRE, UROŠE!

Predražinjo WIN!
Ahahahahaha...

Zbog nekiglupirazlog

Ахахаха, страница не постоји.

Због да једеш говна. :)

Hahaha. :)
Đa mi se 'vo Pekijevo... :D

За. Много је готивније оно од пре.

kad sam ja ovo predlagao...kaskate za mnom pola svetlosne godine...ma više....

Тотално за. Само олдскул, какав сир какве пичке материне. Ја сам свој протест већ изразио раније :)
http://vukajlija.com/forum/teme/19675-internet-memi?strana=129#post_1332872

А ово:

Kako bi bilo da se malo poigramo sa ovom idejom? Da se svakog poslednjeg dana u mesecu napravi takmičenje za definiciju koja će zameniti Sir i vojnu muziku? Da obavezno bude u formatu "Zbog nekiglupirazlog", pa da narednih mesec dana to bude najomraženija definicija :)

је један баш онако фини предлог :)