Prijava

http://www.youtube.com/watch?v=nn9NDW5QzPk&feature=related
mali edit- ahaha-

Kad god čujem ovu pesmu setim se svog petla koga sam ubio jer me je njegovo kukurikanje nerviralo.

MrYeahBatch 1 week ago

Bež' tamo, "Buba" me baca u depresiju.

al kako bih mu iskarao ženu s ovom mojom masnom kurčinom, kolko se žena bahati kad vozi onu njenu đipčinu, ne vidi ni semafore ni pešake ni ništa...

Ne znam sine, žena mu je jako matora, ja sam jednom imao prilike da poslujem sa njom uživo...tebi bi u najmanju ruku mogla keva da bude, pa ako voliš tetke....

ТИ СИ ЈЕДИНО ЧЕМУ СЕ МОЛИМ!

Balas kao muzcar-Sjajan. Nisu mu sve pesme sjajne, naravno, ali, meni su dovoljni Vasa ladacki, Baggrenje, Klinci, a posebno Jesen stize, pa da ga proglasim jednim od najvecih. Kao covek nije vredan komentara.Od nekih njegovih izjava mi se povraca i cak mislim da treba da odgovara krivicno(pri tom ne mislim na cuveni izjavu o hrvatskom jeziku, to moze da se shvati i kao zajebancija, ko zna sta je njemu bilo u glavi dok je to brbljao). On zapravo, prica kad mu sta odgovara.Sto vec neko napisa ovde, ide kako vetar duva. Prilagodljiv je i prevrtljiv. Ali, ne mogu, a da se ne dotaknem afere zvane Smoki- Sava Ladacki-on. Kad je to bilo aktuelno, i kada sam cuo Smokijevu verziju price, mislio sam da laze, i da mu je Balasevicev nerpotizam izmisljotina. Cim sam cuo da Balas pravi svoju verziju koju on rezira, Olivera producira, a cera glumi glavnu ulogu, skontao sam da to nista bolje od Smokijevog filma nece biti, mozda cak i gore. Nisam gledao, niti imam nameru. Jos sam cuo da su karte bile preskupe. Film je verovatno nivo Selo gori

lepo peva, baš je dobar pevač

hhahahahaha, ajakse, uljepšavaš ovaj forum <3

Ja volim Georga Balaszèga kao pevača, a to kakav je privatno- boli me kurac.

Picka autonomaska.. Takvi kao on, Canak i njemu slicni treba da se strpaju u bajbok.

Džonimir
Sjajan tekstopisac, prosečan zabavljač I pevač I jako čudan čovek

Добар текстописац и солидан композитор (иако има пар тема на које прави варијације кроз шурнаест песама), просечан певач, добар забављач, али лош човек. Обичан бескичмењак јер је аутономаш кад оде у Сенту, тј. Сентомаш; Београђанин и велики Југословен у Београду; изиграва Хрвата у Загребу и Сплиту, Словенца у Љубљани; увлачи се Милу у Црној Гори; дође у Ниш и прича како смо сви наши и како је Србија много лепа јер је разнолика и пуна добрих људи.

Оно што је радио до деведесет и неке, то су и биле песме. "Васа Ладачки", "Свирајте ми јесен стиже дуњо моја", "Неки нови клици", "Не ломите ми багрење", "Словенска", " Не волим јануар", "Ја нисам лузер", "Легенда о Геди", "Шугар реп",...

После 2000. године је постао импотентна верзија Жељка Самарџића. Покушава да изиграва маторог јебача, али сиже свих његових да је већ више матор и да му се не диже. Па због тога пада у депресију и са сетом се подсећа свих које му нису дале кад је био мали дебели Лала са гитаром пре него што га је опалио рани мраз. Некако могу да сварим "Малиганску", па и "Моја је драга вештица (Анђела)", остале јок.

Последњих 15 година са рекламирањем своје породице, а пре свега ћерке Јоване, ме подсећа на Бориса Бизетића који је покушавао да изгура своје неталентоване ћерке, али није ишао ниско да се гура уз политичаре.

Једино што је горе од Балашевића су Блајвашевићи који смарају са овим његовим наводним цитатима и качењем пре свега "Девојке са чардаш ногама".