Prijava

Ako umotam decku skrotum u celofan, blagim pokretima ka gore masiram i onda pusem dok se ne zamagli, da li ce on tada moci dva sata u cugu?

Драга Тараро,
морам да признам да не знам одговор на ово питање. Али пошто смо увек спремни на истраживања да бисмо помогли нашим читаоцима, позивам те код мене, да решимо ову мистерију. Телефон и адресу ћеш добити на ПВТ.
Твој Браво.

Dragi Bravo, čitam te od samog početka, ti si moj omiljeni časopis.
Imam problem, sada dolazi leto i vreme kupanja na gradskim plažama, problem je u tome što mene roditelji ne puštaju da se kupam u šorcu za kupanje jer kažu da je to moda propaliteta, nego da moram da se kupam u kupaćim-gaćama.
Pošto imam pojačan intezitet dlaka po celom telu neprijatno se osećam kad obučem kupaće-gaće i stidne dlake mi vire na sve strane. Taj problem je lako rešiti, ali ja ne želim da koristim očeve brijače i penu jer će saznati. Da li postoji neka druga mogućnost uklananja dlaka u predelu prepona i iznad penisa ali da za to ne saznaju moji roditelji.

unapred zahvalan, vaš Ognjen (21)

Ako je juce bilo danas, kako to da sam se ja naspavao, a jos nisam ni otisao na spavanje?

Dragi BraVuko, da li bolje da kupim klasične kuruzne smoking, ili crne OCB zle, i koje su od njih bolje za namotaj?

Dragi Bravo, čitam te od samog početka, ti si moj omiljeni časopis.
Imam problem, sada dolazi leto i vreme kupanja na gradskim plažama, problem je u tome što mene roditelji ne puštaju da se kupam u šorcu za kupanje jer kažu da je to moda propaliteta, nego da moram da se kupam u kupaćim-gaćama.
Pošto imam pojačan intezitet dlaka po celom telu neprijatno se osećam kad obučem kupaće-gaće i stidne dlake mi vire na sve strane. Taj problem je lako rešiti, ali ja ne želim da koristim očeve brijače i penu jer će saznati. Da li postoji neka druga mogućnost uklananja dlaka u predelu prepona i iznad penisa ali da za to ne saznaju moji roditelji.

unapred zahvalan, vaš Ognjen (21)

Оги, пробај вештачком оплодњом.

Dragi Bravo, čitam te od samog početka, ti si moj omiljeni časopis.
Imam problem, sada dolazi leto i vreme kupanja na gradskim plažama, problem je u tome što mene roditelji ne puštaju da se kupam u šorcu za kupanje jer kažu da je to moda propaliteta, nego da moram da se kupam u kupaćim-gaćama.
Pošto imam pojačan intezitet dlaka po celom telu neprijatno se osećam kad obučem kupaće-gaće i stidne dlake mi vire na sve strane. Taj problem je lako rešiti, ali ja ne želim da koristim očeve brijače i penu jer će saznati. Da li postoji neka druga mogućnost uklananja dlaka u predelu prepona i iznad penisa ali da za to ne saznaju moji roditelji.

unapred zahvalan, vaš Ognjen (21)

Драги Огњене, следећи пут кад будеш ишао на село, позајми од деде маказе за шишање живе ограде. Ћале не мора да сазна, а деда је сенилан, па ће убрзо и заборавити.
Поздрав.
Твој Браво.

Ako je juce bilo danas, kako to da sam se ja naspavao, a jos nisam ni otisao na spavanje?

Драги Глорфинделе,
шта је старије, кокошка или јаје? Не знаш? Онда немој да сереш.
Читај нас и даље,
твој Браво.

Dragi BraVuko, da li bolje da kupim klasične kuruzne smoking, ili crne OCB zle, i koje su od njih bolje za namotaj?

Смокинг за лепше горење справе, ОЦБ због танкоће ризле.
Ми из БравоА преферирамо смокинг, а посебно ја.
Такође, постоји вероватноћа да ћеш поцепати ОЦБ ризлу, уколико су ти руке лепљиве од претходно измрвљене траве, која је веома танка, као што сам рекао горе.
Топло препоручујем ролање у Г.

Поздрав, твој Браво!

Reme, ispade kul tema. Izaberi nekoliko članova koji će da odgovaraju i napravi redakciju. :)

Драги часпописе, пишем ти по дргуи пут са одушевљењем што си ми одговорио први пут. Имам једно питање. Да ли неке девојке могу да буду пробијене пре губљења невиности? Питам то зато што ми је девојка рекла да је то могуће кад је изгубила невиност са мном.

Лупус 13.

Драги Лупусе,
мораћу да те разочарам, није могуће. Не питај ме како знам, ако ме разумеш.
Поздрав,
онај што ти је собалио дев, овај твој Браво.

Драга Тараро,
морам да признам да не знам одговор на ово питање. Али пошто смо увек спремни на истраживања да бисмо помогли нашим читаоцима, позивам те код мене, да решимо ову мистерију. Телефон и адресу ћеш добити на ПВТ.
Твој Браво.

U tom slucaju, pozeljno je prisustvo bar 5 clanova vuke, jerbo bi uzorak u suprotnom bio mali.

Смислићу нешто Костићу, биће кул ово. Мрзи ме сад да именујем, па оно пријавите се ви који хоћете. :)

Dragi Bravo,
jako sam zabrinuta. Ne znam kome da se obratim. Drugarica me tera da probam oralni sex sa njenim dečkom. Čak mi je pre neki dan gurnula jezik do krajnika čisto da proveri koliko mogu da izdržim. Šta da radim? Hoće li mi se usta razglaviti?

Doppia (13)

U tom slucaju, pozeljno je prisustvo bar 5 clanova vuke, jerbo bi uzorak u suprotnom bio mali.

Драга Тараро,
Сачекај да га обмотам око ноге па ћу ти одговорити.
Твој Браво.

Dragi Bravo,
jako sam zabrinuta. Ne znam kome da se obratim. Drugarica me tera da probam oralni sex sa njenim dečkom. Čak mi je pre neki dan gurnula jezik do krajnika čisto da proveri koliko mogu da izdržim. Šta da radim? Hoće li mi se usta razglaviti?

Doppia (13)

Драга Допиа,
твоја другарица је једна веома слободна особа. Пошаљи је нама. А што се блајва тиче, можеш слободно да га згуташ, али ако му је много велики, пре оралног секса попи таблету против повраћања.
Твој Браво.

Драга Тараро,
Сачекај да га обмотам око ноге па ћу ти одговорити.
Твој Браво.

Gasi komp, odmotavaj,plakni, eto me.

Dradi časopise, ne propuštam nijedan broj, i hvala vam za poster Kefina Farela iz prošlog broja.

Moj problem je taj što me otac primorava da idemo zajedno na prostitutke, i želi da u isto vreme to obavljamo sa jednom devojkom.
Ja se osećam neprijatno jer sam nevin i imam daunov sindrom. Kako da mu ukažem na to da mi je neprijatno ali da ga ne povredim?

Duško (27)

Moj problem je taj što me otac primorava da idemo zajedno na prostitutke, i želi da u isto vreme to obavljamo sa jednom devojkom.
Ja se osećam neprijatno jer sam nevin i imam daunov sindrom. Kako da mu ukažem na to da mi je neprijatno ali da ga ne povredim?

Duško (27)

Dragi Duško,
Iskoristi svaku mogućnost koju imaš za kres, jer ih nećeš imati mnogo u životu.
Ribe ne vole retarde. Deal with it.
S ljubavlju, Bravo.

Dragi BraVuko,

kojim voćem da gađam mačke? Ili možda neko povrće? Treba mi savet, hitno.

Fala unapred.