Prijava

1. Кликнем на линк, који води отварању нове картице, умањи ми се слика. Морам да вратим уз помоћ цртл-а и плуса. Исто ми се дешава кад отворим нову картицу кликом на скрол колутић.

2. Нема ми оне цртице што трепери у било ком пољу за уношење текста. Тако да не могу да дођем до надимка на Вукајлији или мејла на фејсу, па морам целе да их куцам. То није неки проблем, страхота је што не могу да остављам коментаре на фејсу, бууууаааа! :((( Ни претрага ми не ради. На чету могу да куцам, али не могу да пошаљем, само ме спушта у нови ред. Не ради ми ни претрага на Вукајлији.

Stavi malo vazelina... :)

Mešaj, manje će da boli. :)

Pređi na Chrome. Brži je, jednostavniji i jebe nežno.

Навикао сам на Мозилу. Синдром првог претраживача.

mora da jebe nežno kad je hrom... idi brate na mozilin sajt i skini noviju verziju - to bi trebalo da ti sredi problem...

Zajebavate Stivena, a?
Ne znate da pomognete pa vas blam što ne znate? Uhuh!

Брусе, скинуо пре пар дана.

Луло, очекивао сам зајебанцију чим сам ставио овакав наслов, али зајебанцију у пакету са корисним саветима.

ja sam skinula novu verziju mozile neki dan ali nisam zadovoljna. ne znam koji joj je, tako da sam prešla na hrom i navikavam se polako, brži je dosta.

Брусе, скинуо пре пар дана.

Ahah! Pročitala sam:
brus skinuo pre par dana

Tema je stvarno provokativna :)

ja koristim neku 4.0.1 verziju i sve mi šljaka super, prethodna verzija nije baš nila najbolja, ali je i dalje lakše nego preći na novi brauzer - ranije sam koristio eksplorer i jedva prešao na FF, a sad ga ne bih menjao ni za nikl, a kamoli hrom...

stvarno nemam pojma šta je problem, ali ako si instalirao novu verziju pa te ona jebe, probaj da se vratiš na staru - možda proradi...

EDIT: Eto, i posle mi zajebavamo, a mod skida brusove :)))

Скоро к'о Стефан Костић.

Ово се односи на последњу реченицу из Лулиног поста. Едитовао бих, али не могу, аааа!

Брусе, немам појма како да је вратим... ма, биће најбоље да пређем на хром.

Hrom je moja preporuka, i mene je karala mozila žešće. Hrom se i mazi posle. :)

Океј, убедили сте ме. Збогом, лисице! :'(

idi na sistem restore, ali najlakše je da skineš negde sa neta FF raniju verziju, deinstaliraš ovaj koji imaš pa instaliraš tu što si skinuo... ili pređi na hrom, jbg

Ја скинуо Оперу пре неки дан и баш одлична је

Пробај пре тога опет да скинеш инсталер па да инсталираш преко тога. Ништа те не кошта. Можда се нешто зајебало при претходној инсталацији.