Јебе ме Мозила. Може помоћ?

  1. Pričaj ti šta oš, ali IE je napravila najjača softverska kuča na svetu. E sad što ima svojih mana, moš ga jebat ništa nije savršeno.

  2. Навикао сам на Мозилу. И на ноћни живот. Ал' то није битно.

  3. Bogami, selenium, nece dugo poziveti hrom, pitaj druga Tita!

  4. Vidjećete vi nevjernici, samo malo pričekajte...

  5. Leva noga mu je amputirana 21. januara. Nekoliko dana kasnije posetili su ga sinovi Žarko i Miša.
    Prvog dana marta došlo je do naglog pogoršanja. Srce je počelo naglo da mu slabi.
    U nedelju 4. maja prekinut je televizijski i radio program, a građanima SFRJ se obratilo Predsedništvo SFRJ i Centralni komitet partije saopštenjem koje je počelo rečenicom „Umro je drug Tito...“

    Meni ovo ne obecava...

  6. Titi je umro mnogo pre zvanične objave, a nije možda ni sahranjen tamo gde gomila ljudi dolazi da mu oda počast. I ajde lock na temu, dok ovaj nije zatrudneo od jebanja..

  7. Ih bre, onda je eksploreru amputiran mozak.

  8. Каква спрдња од теме. Браво ја!

  9. Zemo al umeš da potpališ masu, baš ka pokojni Maršal.

  10. Није ми то била намера, стварно ме зајебавао фајрфокс.

  11. Znam i njega su Ruje zajebavale.
    Ajde zaključavajte pas vam se mesa napotezo!

  12. Zajebavajte se vi sa Mozillom
    srećno vam bilo
    samo znajte da se vi necete nauzivat na njoj..
    a pogotovu ova Vukajlija sad jede govna pa mi treba sat vremena da udjem..
    Moja preporuka - Chrome..
    Uvek i znaci uvek..
    ako vam se ne svidja bolje predjite na IE9 (uskoro izlazi i IE10) nego da se mucite sa "Smradofox"-om..

  13. ako vam se ne svidja bolje predjite na IE9 (uskoro izlazi i IE10) nego da se mucite sa "Smradofox"-om..

    Potpisujem, pas vam se mesa napotezo!

  14. uninstaliraj mozilu, pa je opet instaliraj, ako opet bude zajebavalo, uninstaliraj windovs pa ga opet instaliraj, ako te opet bude zajebavalo predji na hrom ili nesto tako

  15. uninstaliraj windovs

    Do it.

  16. Linux je keva, još ovaj novi Ubuntu 11 x64 sa sve novom Mozilom.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.