Naoružanje (tenkovi, avioni, puške, itd.)

  1. Ne verujem, ali karta do Kragujevca ti izađe oko 900 dinara, a uštedećeš više od toga ako ovde kupiš.

  2. Ma ja sam izbosne što bi se reklo, pa mi nije baš na ruku. Ali vjerujem da su cijene slične.
    Moraću da pogledam ovaj glock 17, ne izgleda mi loše uopšte.
    CZ 99 mi je nekako odbojan, šta znam, više mi se sviđa CZ 75, ali nešto gledam i cijena valjda 700 evra, pa ne znam da li je to moguće, to mi nekako skupo.
    Ali potražiću CZ 99 ako ne budem sebi mogao dozvoliti luksuz 75-ice.

  3. Traži neke polovnjake, oni su uglavnom jako dobri i jeftini...

  4. Ma znam da su jeftiniji, ali kako ide onda to sa polovnjacima, mislim je l mogu ja njega onda da bude legalno kod mene.
    Npr. kupim pištolj od nekog drota koji ga je marnuo u policiji štatijaznam kada, neke dve iljadite, i je l mogu ja to normalno da registrujem ili ne smijem?

  5. pa, samo ga prevedeš na sebe... ne znam kako to tačno ide, ali moj komšija radi u muriji pitaću ga :) pa ti javim sutra

  6. i da, oružje koje je dokazni materijal stalno ne staje tako da nemaš da brineš ako neko marne :D a bolje i to nego da ga utope negde u muriji :D

  7. Pa oni provere serijski broj, ko sa kolima broj šasije, motora i tako to. Sumnjam.

  8. Raspitivao sam se tako o tim polovnjacima, nema niko papire kao i kao ne znaju odakle im. Tata donjeo iz rata i tako te priče, e sad je l postoji evidencija o tim pištoljima iz ratnog perioda ili ? I šta ako nađu npr. da je ukraden, ko tu odgovara onda? Oć ja biti donji ili? Pretpostavljam da bih izgubio pištolj, kao i pare, a to mi se ne sviđa nikako, još neke kazne da dobijem i onda savršeno.

  9. Sve ima svoje privilegije i probleme....

  10. Ne možeš da dobiješ kaznu ako si u zabludi da na primer nije ukraden, tipa lik ti proda i kaže da je sve ok. On je kriv, tebi se vraćaju pare.

  11. da pitaj čaka on ZNA

  12. Ako kupuješ pištolj za kuću, čisto da ga imaš CZ99 je najbolje što možeš da pronađeš za male pare. Ako ti treba neka sprava za takmičenje, onda možda ovo

    http://www.theboxotruth.com/images2/e76-1.jpg

    http://www.famous-guns.com/wp-content/uploads/glock-17-05-mariner.jpg

    Koliko god da prezirem ta plastična govna, jedan od najboljih službenih pištolja danas. A može da posluži i za rekreativno gađanje.

  13. Pojeo mi server sliku ladno...

  14. oftopik.... elek šta ti je sa pajdomanskim avatarom decxko? to nije primereno za ovakav sajt

  15. Дечко... пајд је закон наоружање, Амери су побили своје маринце зарад ЛСД-а чистог...

  16. gledam postove sa kupovinom pistolja i zanima me jedna stvar (odma da se ogradim, ne kazem da ne treba):

    -koje je vase racionalno objasnjenje zasto bi posedovali pistolj? pusku kapiram, vole ljudi lov itd, ali zbog cega dajete pare za pistolj, osim ako nemate nameru da sa njim pucate u coveka?
    -ako je u vidu samoodbrane, kazite mi koliko ljudi znate koji su se samoodbranili pistoljem, a da je to stvarno bilo potrebno - da ih je neko stvarno napao da su morali da pucaju?

  17. ja znam jednog komšiju, pandur visokog čina u penziji.... Upucao dvojicu lopova koji su mu banuli na gajbu, obojica preživeli... On dobio godinu dana uslovno...

  18. On dobio godinu dana uslovno...

    taj je imao debelu srecu sto nije ubio nikog. da je ubio nekog lezao bi.
    pa se pitam dal se vise isplati da pustis lopove da ti odnesu televizor, il da lezis 2-3 godine min, da ti zena pocne da se krese sa drugima i da te ostavi najzad sa sve decom, i da za sta god dobijes nalepnicu da si ubica i vise ne nadjes normalan posao?
    ono, i dalje mi nedostaje neko razumno objasnjenje zasto bi neko cuvao pistolj.

    PS:
    nisam sad neki pacifista-gej aktivista da kenjam kako je oruzje zlo idimidodjimi, al pistolju ne vidim poentu osim da pucas u nekog i sjebes sebi zivot, ako se sam ne roknes tim istim pistoljem.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.