Naoružanje (tenkovi, avioni, puške, itd.)

  1. nije sreća nego čovek zna da puca, prvo je bio žandarmeriji, a onda u klasičnoj muriji neko mudo... živi zgradu do mene. Sigurno je i veze neke vuko...

  2. Ja imam utoku u kući, držim ga rastavljenog u paramparčad, predstavlja mi smetnju i smatram da je tako nešto apsolutno nepotrebno posedovati, sa druge strane taj komad gvožđa ima sentimentalnu vrednost za mene......umišljenu valjda.

  3. nije sreća nego čovek zna da puca, prvo je bio žandarmeriji, a onda u klasičnoj muriji neko mudo... živi zgradu do mene. Sigurno je i veze neke vuko...

    kako god, veze vezice, kurci palci, sta ce ti to u zivotu :(
    ako se vec tolko plasis lopova, plati osiguranje za stan, efikasnije od pistolja.

    Ja imam utoku u kući, držim ga rastavljenog u paramparčad, predstavlja mi smetnju i smatram da je tako nešto apsolutno nepotrebno posedovati, sa druge strane taj komad gvožđa ima sentimentalnu vrednost za mene......umišljenu valjda.

    taj rad, cisto iracionalno. ja i kad bi imao pistoj, otarasio bi ga se cim bi imao dete starije od 2 god.

  4. da a šta ako ti uleti neko sa utokom na gajbu ili tako nešto i krene da roka po ukućanima? plati ti kasko na sebe jebeš to ako te neko rokne...

  5. da a šta ako ti uleti neko sa utokom na gajbu ili tako nešto i krene da roka po ukućanima? plati ti kasko na sebe jebeš to ako te neko rokne...

    reeeeetko kad sam video, a mozda skoro i nikad da postoje pacenici koji idu po kucama samo da bi pucali u ukucane. ako je neko takav masovni ubica, on puca na otvorenom uglavnom, a tamo i onako ne smes da nosis pistolj.

    to se desava, kod mafijaskih obracuna i slicno, ali ne ulazim u to, pricam za normalnog coveka.

    mislim, ne mogu da nadjem opravdanje i to je :)

  6. nekako ovo, "treba mi pistolj da bi odbranio porodicu ako udje neko da nas pobije" mi mnogo americi zvuci, a u prevodu je "treba mi pistolj zato sto... ne znam ni sam zasto al mi lepo kad ga imam"

  7. mislio sam ako ti neko bane na gajbu s namerom da te opljačka i slično...

  8. Pištolj u mom slučaju nizašta ne služi, nit' je ukras nit' nizašta pametno, jedino što može da izazove jeste krvav kraj u komšijskim svađama.

  9. U Srbskom narodu je verovanje da je F117 oboren zbog prastarog radara, mada sam ja čuo da je Zoltan Dani, onaj lik što ga je oborio, baš bio neki pro, i imao je neku opremu iz Persijskog rata, tako da nema veze koji je bio radar.

  10. Ma video je taj avion i gađao praćkom.

  11. U pravu je celt za pištolje, bolje da kupiš kalaš.

  12. Kalaš je obavezan, ko Kelti na nekom alkoholnom koncertu, neg' mislim na još dodatnu opremu za hvaljenje ako neko voli pištolje i te stvari.

  13. Po ovinm prethodnim postovima zaključujem da su krateži najbolji za ''po kuću'':http://i56.tinypic.com/11r3yx1.jpg
    http://www.mycity-military.com/thumbs/111781_tmb_47154206_kratez0aq5.jpg

    I uzgred, nikad nisam voleo pištolje. Što kaže triša : ''da plašiš i da se hvališ''.

  14. Za u kuću je najbolje ništa.

  15. Koliko vidim sad ovu situaciju za kosovo i to uskoro će u svakoj kući biti potreban jedan ovakav http://world.guns.ru/userfiles/images/machine/mg40/hk_mg4_0.jpg

  16. Veljko jel ti hoćeš da onesposobiš provalnika ili da ga dezintegrišeš?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.