Naoružanje (tenkovi, avioni, puške, itd.)

  1. Pa i onaj F117 koji je oboren kod nas je bio stelt, ali mi imamo tako prastar PVO da ameri nisu ra;unali na to...

    Da, svi se sprdaju kao stelt ne radi bla bla, ali fora je da novi radari rade na frekvencijama vise od 10x vecim od nasih starih radara i niko na to nije racunao.

  2. Ja ipak mislim da je kalaš gori od emke, ne možete me ubediti u suprotno!

  3. @pavlekzn koji si ti trol...

    Elem, jel zna neko ono što sam vas priupitao za noževe ili da zovem drotove?

  4. Nemam pojma, ali mi se cini da hladno oruzje nema neke zabrane i tako to.

  5. ja sam čitao zakon i kaže da je zabranjeno nošenje svega što ima kao prvu namenu napad, dakle koplje, buzdovan, mač, šuriken, i sl... A šta ako meni treba nož za čišćenje ribe kad idem na pecanje??? Uvek imam nož u džepu/torbici jer mi prečesto zatreba... Ali počinje da se kvari i teško se otvara (poveći perorez je u pitanju). Sad bi kupio neki novi sa otvaranjem na dugmence, našao sam dobar nož za malo para, al se libim ako me startuju drotovi šta da kažem... E treba mi da čistim ribu po gradu :šamar:

  6. ja sam čitao zakon i kaže da je zabranjeno nošenje svega što ima kao prvu namenu napad, dakle koplje, buzdovan, mač, šuriken, i sl...

    Па ко би још носио буздован или копље у град?

    Мислим, глупа је забрана.

  7. pa i nije, zamisli da sad svi šetaju sa buzdovanom/kopljem/mačem po gradu... Neko će nekome iskopat oko...

  8. pa i nije, zamisli da sad svi šetaju sa buzdovanom/kopljem/mačem po gradu... Neko će nekome iskopat oko...

    Па није забрањено носити говно на глави па га нико не носи. Мислио сам да је забрана глупа јер има много бољег и ефикаснијег оружја од копља.

  9. zamisli da sad svi šetaju sa buzdovanom/kopljem/mačem po gradu...

    Eh, gde bi nam bio kraj, to bi bilo dojajno!

  10. Па не знам баш. Временом би се појавили ликови обложени плеховима. А то би сигурно довело до пораста остеоартритиса међ живљем.

  11. Da, ali bi mogao da probodes babu kopljem ako te smara u busu ili puknes nekog buzdovanom u vugla kad oce preko redu u domu zdravlja ili tako nesto.

  12. Па зато би били обложени плеховима. Док се неко опет не досети ватреног оружја.

  13. Kolko sam upucen dozvoljen je nozic do 7 cm u urbanoj sredini a po sumi i livadi mozes da nosis macetu ili sekiricu.u gradu u rancu sa priborom za ribolov mozes i lovacki noz da nosis ali ako ti je na pojasu mozes da budes startovan.Uglavnom kod dortova radi utisak koji ostavis,ako im se ucinis normalnim nece ti praviti problem i ako je noz van zakonski propisa a ako te navataju sa sleja majcom i dugom kosom ima da te karaju i za grickalicu:D
    Po meni zakon nam je stranje,mozes sa pijace sekiru od 2 m da uneses u javni prevoz i niko ti nista nece reci dok ce ti za bejzbolku skinuti kozu s ledja ....

  14. PavleKZN @ AK-47 je zvanicno najbolja puska svih vremena. Proizvedena u najvise primeraka,puska sa najvise kopija (jugoslovenska,rumunska,egipatska,afganistanska,iranska...)

    jeftina i pristupacna,puska koja je u sluzbi najveceg broja armija u svetu.

    Pored svega toga puska je najlaksa za odrzavanje,najlaksa za obucavanje na njoj,lako se popravlja i ima veliki broj funkcija...

    Pored kalasa m4 karabin je plastivno govno(bez uvrede)
    m4 je preciznija puska ali je kraceg veka,koristi zabranjeni kalibar,lose se pokazala u pesku i blatu,smeta joj cak i prasina.cesto se kvari jer je sklop komplikovan,potreban je alat da bi se rasturila i ocistila dok kalas mozes da ocistis perltlom sa cizme...

  15. ,koristi zabranjeni kalibar

    Odakle ti to da je 5.56mm zabranjen? Kao prvo, korisniji je u urbanoj borbi od 7.62mm koji je tezi i ne toliko precizan. Kao drugo ima sad nova verzija M4, zove se IAR ako se secam dobro, mnogi problemi su sredjeni, pogotovo jednostavnost i zaglavljivanje.

  16. ja sam čuo da je sečivo dužine 14 cm dozvoljeno :P kako kome svako svome :PP

  17. Citao sam negde da su mali kalibri jakog punjenja tj velike kineticke energije zabranjeni jar stvaraju nehumane rane (odbijaju se od kostiju) i mislim da je 5.56 jako mali kalibar za nitrocelulozni barut.Moguce da nisam u pravu ali meni tako zvuci
    ako se ne varam malokaribarska puska je 6mm(22 long rifle)

    i ak 47 ima novu verziju Nikonov AN-94 ali mi poredimo ak-47 i m4

  18. Citao sam negde da su mali kalibri jakog punjenja tj velike kineticke energije zabranjeni jar stvaraju nehumane rane (odbijaju se od kostiju) i mislim da je 5.56 jako mali kalibar za nitrocelulozni barut.Moguce da nisam u pravu ali meni tako zvuci

    Jeste, pravljen je da ne ubije, nego rani, pa da 2-4 ljudi mora da bude zauzeto ranjenikom. Kapitalisti, i u rat su uvukli svoje prste :)

    i ak 47 ima novu verziju Nikonov AN-94

    Jeste, to je tek zver!

  19. Samo neznam zasto donose i ratifikuju te sporazume kad ih niko ne postuje :D

  20. Samo neznam zasto donose i ratifikuju te sporazume kad ih niko ne postuje :D

    Pa nije da niko ne postuje, postuju slabe i male drzavice. A ovim jakima je to u interesu jer onda mogu da ih jebu lako, a inace ne bi mogli da ovi mali imaju otrove, nuklearke itd.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.