Naoružanje (tenkovi, avioni, puške, itd.)

  1. E nesto bolje receno skoro nisam cuo.

  2. Pa naravno, sta mislis zasto oni donose ta sranja? Amerika i Rusija imaju vise nuklearki nego pre svih ovih sporazuma, i povecane vojne budzete, a da ne pricamo o Kini.

  3. Da, potrosili milijarde dolara i na kraju propalo.

  4. Nije to jedini skup projekat koji danas nicemu ne sluzi.

  5. de reci koji jos majketi... Neupućen sam u to :D

  6. Atomsko skloniste u Konjicu u BiH u izgradnju ulozeno nekadasnjih 4.5 milijardi USD

  7. Има их. Негде сам читао да су 80 милијарди долара потрошили на градњу тих бункера по целој Југи.

  8. Skoro svaka opstina ima dom vojske,sta mislite kolko to kosta?

  9. a dobro, Juga je dosta držala do vojske... Ipak je bila 5. Najjača vojna sila na svetu...

  10. Udaljismo se do teme :D da se vratimo

    Jeste li znali da je politicki vrh jugoslavije planirao proizvodnju atomskih bombi nakon 2 sv.rata i da je u tu svrhu osnovan nuklearni institut Vinca ?

  11. a dobro, Juga je dosta držala do vojske... Ipak je bila 5. Najjača vojna sila na svetu...

    Nije na svetu, nego u Evropi.

    Jeste li znali da je politicki vrh jugoslavije planirao proizvodnju atomskih bombi nakon 2 sv.rata i da je u tu svrhu osnovan nuklearni institut Vinca ?

    Da, i kreteni je nisu napravili jer su nesvrstani. Moroni bre, znas kad bi nam sjebali zemlju da smo imali nuklearno oruzje?

  12. Znam,mnogo ranije :D
    Moroni su krenuli da razvijaju bojevu glavu i planirali da je bacaju iz avona sto bi bilo efikasno samo za nase susede
    trebali su umesto toga da razviju i proizvode interkontinentalne balisticke rakete
    one i bez nuklearnih bojevih glava s strah i trepet :D

  13. Pa da, samo da vide silose, koga boli kurac jel nema nicega unutra :)

  14. Da, i kreteni je nisu napravili jer su nesvrstani. Moroni bre, znas kad bi nam sjebali zemlju da smo imali nuklearno oruzje?

    E, jel znate kako bi do jaja bile devedesete na Balkanu da smo imali bombaje?

    Ne bi Juga potrajala, čak i da nas nisu stranci barkali. Nakaza hladnog rata, to je bila Jugoslavija. Al odoh ja van okvira teme.

    trenutno najbolji na tržištu je bez konkurencije Sukhoj PAK FA T-50.

    Trenutno definitivno nije najbolji na tržištu. Tek 4 napravljena, od toga 2 letjela ( to su bar informacije za javnost ). To je još uvijek prototip na osnovu koga tek treba da se pravi lovac pete generacije.

  15. E, jel znate kako bi do jaja bile devedesete na Balkanu da smo imali bombaje?

    Pa ne mislim da bi bili toliko ludi da bace atomske bombe jedni po drugima, ipak smo preblizu.

    Trenutno definitivno nije najbolji na tržištu. Tek 4 napravljena, od toga 2 letjela ( to su bar informacije za javnost ). To je još uvijek prototip na osnovu koga tek treba da se pravi lovac pete generacije.

    Tako je, tek se testira, mada ako ga unaprede jos pa onda izbace, bice najbolji, pogotovo jer ce biti jeftiniji od konkurencije.

  16. Pa ne mislim da bi bili toliko ludi da bace atomske bombe jedni po drugima, ipak smo preblizu.

    Potcjenjuješ nas.

    Kome ćemo sad da prodajemo oružje? Sjebaše nam kupca.

  17. Kome ćemo sad da prodajemo oružje? Sjebaše nam kupca.

    Prodajemo mi jos oruzje, i to vrlo lepo, ali ne na nivou na kom bismo mogli. Sjebali su sve zemlje kojima smo prodavali, Libiju, Irak itd.

  18. Ma nas će po to pitanju jebavati ovo putovanje u EU. Bilo je već zajebancije kad se čulo da smo prodali artiljeriju Mijanmaru. Samo sa podobnim režimima možeš poslovati.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.