Prijava

Nije, košarka je mega ishrana - beovuk. ne lupaj, leba ti.

Košarka je u Evropi. To tamo je predstava.

Nije ovaj Dalas pravi Dalas. IMaju mnogo crnaca da bi bili tru. Opet, ostaju jedna od najbeljih ekipa u NBA i zbog toga sam uz njih. Dirk je religija ♥

u potpisu,
crnac u duši.

zadnji put sam pratio NBA još od finala San Antonio-Nju Jork, valjda '99 ili 2000...

Jeste, skočimiše, to je isto ko kad bi rekao "šta kurac ovi englezi igraju, nije to fudbal, nego ono u kini/americi/mesopotamiji.

Prava košarka je u Evropi. To tamo preko bare je predstava.

Више волим Европску кошарку.
Сад навијам за Далас да нагузе оне набеђене Црнчуге Вејда и Ђејмза. Иначе, већ десет година немам омиљени тим у НБА.

Nije isto. Nikako ne može biti isto zato što mi pričamo o košarci.

A gde je izmišljena košarka? U Evropi?

Prava košarka je u Evropi. To tamo preko bare je predstava.

Аххахахахахах које троловање човече :)
А ако не тролујеш онда, брате!! НБА је кева за сва европска такмичења!

Догодине ћемо је тек пратити ако се Весели уклопи и нађе неки тим који ће му одговарати

Ne pratim NBA već nekoliko godina, ali navijam za Teksas. Uostalom, Majami je osvojio prije nekoliko godina sa Šekom, a Maverikovi nisu nikad. Ajmo švabo poljskog porijekla!!

Nadam se da će Dalas da ih bije a svi su izgledi ako Dirk i Teri otvore dobro i Stojaković ubaci bar nešto (mada je pitanje i da l' će da igra). Majami guše dva velika košgetera koji se kolju ko će da nosi igru u ofanzivi. Realno im bolje išlo kad je Vejd sam ubaciv'o 40+ po tekmi.

Скочимиш је у праву, у eвропи је квалитетнија и паметнија кошарка. aли што да не гледамо и ту атрактивну америчку? људи скачу, закуцавају, бију се, још су и преноси 3 сата. таман да се мало лепо забавиш без нервирања, ја овде навикао да изгризем све прсте уз партизан :D

Не пратим НБА, али навијам за Чикаго, из чисто патриотских разлога. И волим да видим у екипи да има белаца... Где год погледаш нигерија јебена, ко да се у Африци игра. А за Далас ћу навијати зато што су Стојаковић и Новицки фаце.

Ako je ono kvalitetnija košarka u Evropi, odseći ću sebi tukidid.

Ko će da bude tru i da bleji na ovoj temi i posle 2? lololo

Nadjimo se na poluvremenu ovde da kenjamo i prognoziramo.

Idemo dirče do pobede

Ajmo Dirče, Vukajlija kliče! A ti Peđa, čuvaj crncu leđa!