Prijava

I ne samo trola, već i slenga (naravno), i mnogih drugih stvari.

Svi smo svedoci ogromnoj količini trola među vukajlijašima, kako na sajtu, tako i van njega.

Odakle toliko trolova na Vukajliji? Da li je ovo jedinstveno mesto gde takvi dolaze i pronalaze svoje utočište ili je pak ovo mesto gde se to znanje stekne?

Pre neko veče sam sa Sosom bio svedok maestalnog trola u RL-u, nakon čega je Sos prišao i pitao lika: "Imaš li nalog na Vukajliji?".

Jednostavno, poznati smo po kvalitetnom trolu. I ne želim da čujem "trol je ovo-ono". Kao i meme-e, Vukajlija ima svoj poseban, genijalan trol, koji nema granice.

Takav primer od danas:

Ovo je tema za diskusiju i tome, za printskrinove prošlih i budućih, kao i pozive na trol. Gde god vidite adekvatnu priliku, ovde postavite link i pustite nas da se pobrinemo za ostalo.

LISTA TROLOVA:
Dokažite da ste genijalan trol. Predložite nekoga i ko će ući na ovu listu i priložite printskrin njegovog trola. Ne možete predlagati sami sebe.

Bio samm svedok njihovog trolovanja, tako da oni odmah upadaju na listu (redosled nije bitan):

Реме
Џими
Mali prst
СМарко
Kizo
Cara, dok je još bio pri sebi.
Samhain

Kada se setim još nekoga, ubaciću.

Е а шта се десило са свим постовима на тој страници? Јесу их побрисали и забранили постовање или шта?

Neke su obrisali, ali su većinu sakrili. I dalje imam pristum nekima u istoriji.

Jebote, kizu o'ma turaj.
I eventualno slobu.

Kiza, naravno :)

Sloba je završio karijeru na sajtu, tako da je njegovo spominjanje nepotrebno. A i nije bio neki kvalitetan trol.

EDIT: Nađi mi kizin profil. Izgleda da je promenio ime.

Pa sad...
Bio je kvalitetan, ali nije bio suptilan.
Umesto metoda ložane, on je jednostavno bio iritantan.
On je bio trol kog sam izbegavao. Sa ostalima je zanimljivo prepucavati se, ali on je jebeni talenat za čistokrvno nerviranje ljudi.

A kiza je bogotac trolova. Jednom mesečno posećujem onaj poster, i divim se genijalnosti.

Pjer88 ili Pjer Boja neko od njih je trol samo takav, ili su obojica.

Ko je bio sveti Petar i Andjeo danas na fejsu?
Ja sam bio Gospod Bog i Filip Kapisoda ali su mi pobrisali komentare.

Anđeo je Reme. Saću ubacim još par printova od danas, koje sam našao.

Стефи, заборавио си Цару.

Ipak ću kasnije. Sad sam se setio da moram sakriti imena. Kada se vratim.

Да бре Стефане Царимира си заборавио он је први пренео троловање ван сајта и то се памти као Прва Панданска битка за ЈуТјуб!
И заборавио си Самхаина он је тхе кинг бре!

http://vukajlija.com/recnik/autori/14155
evo kizin profil štas ti tražio stefane otkud ti da je promenio nik :)

Ko je bio sveti Petar i Andjeo danas na fejsu?

Ја сам био Свети Петар и Чак Норис

Mare dojaja ti avatar lololo

Придружи се анархичним ратним хаверима који иду у разбијање завере против усташких комуњара,а све у циљу ослобађања Шведске!
Да ли си спреман да прихватиш овај свети позив?

Samo ON to može da drži na profilu, i da ne zvuči kretenski.

Mare dojaja ti avatar lololo

Лолок, фала :))

Е ја нисам ништа палио принт скринове у пичку материну...

Знам само да кад је неки лик избачио слику овог Радовановића, и написао нешто у смислу ТРЕБА ИМ СНАГЕ, ја сам са Чака написао да се зна ко има снаге, нешто тако... Не'ам појма.... Са три претраживача сам радио данас, нисам могао да стижем у пм, и жао ми је што немам слике... :/

Ево га исто Принт Скрин који сам урадио, на захтев других. Ја сам Феникс.
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/254024_126198434129788_100002188975520_207030_2866680_n.jpg