Prijava

Ako se reklamiraš, radi to dosledno i odgovorno. Neću više da se reklamiram.

Ako vam toliko smeta, linkovaću ovde sve svoje seksualne defke pa da se obrišu.

Матриксе мислим да имаш довољно година да сазнаш да децу не доносе роде. Секс није држање за руке, замисли.

A zamisli ti da je neki tinejđer koji put i jebao.

Тинејџер си са тек 13 година. :/

Ja predlažem da otvorimo temu gde ćemo moći da linkujemo svoje sexy defke... :)))

Ja imam par takvih :)

Moje su sve takve. Puknuće server na jednoj temi, bojim se.

Polomiću čaše od kristala, bojim se.
E a porođajne definicije? Kako s tim stojimo? To je malo ljudi definisalo. Ispo iz pičke i tako... Ima li tog? Pa onda opisi kompletnog događaja i slično?
Ili npr. Što Sipaj u nerotkinju? Što nije Sipaj ko u pedera? Ono-isti je rezultat.

A šta mislio o abortusu????

svaki detalj... hmmmmmmmm

Au, najbolje!
Naslov Đe keksić? Ciglom u vugla? Ubij skota?
Ima potencijal, ima...

Mož da smislimo da posle da objavimo direkt u etar :)))

Sa muške i sa ženske strane gledišta....

Тинејџер си са тек 13 година. :/

trolololo

abortus podržavam...ko mu jebe mater kad je neželjeno dete...a i nije neka frka ubiti bebu koja još nije ni beba... Mada ja preferiram one zemljoradničke abortuse-koleno u stomak i slično...ovi bolnički si preskupi :P

to je zato sto je internet pun pacenika koji se odusevljavaju na takve definicije...i klinaca

dosadilo možda jeste, ali toga mora biti.
ima i kvalitetnih, kao i običnih... gluposti, da se korektno izrazim.

dosadilo možda jeste, ali toga mora biti.
ima i kvalitetnih, kao i običnih... gluposti, da se korektno izrazim.

Gospođice Lullaby, jedno pitanje za vas: Koja je poenta oživljavati ovakvu temu posle 6 meseci? :P
U svakom slučaju se slažem, ima gluposti, ima dobrih stvari, toga mora biti, itd...

И зашто Оланика увек јебено банујете, о сужњи мртви модератори подлегли којекаквим заблудама? Ако си мушко, контам да ти је ниспе порас'о, а ако си ђана, контам да си малкице овлажила на то давање бана, сам у праву? Дајте искулирајте више, јебем вам бога мртвог и оставите људе на миру! То је као кад би у кафани игнорисали ок ортака јер је дошао надуван да седне са вама. А ви сте као бољи од њега, глумите лажни морал и којекаве пичке материне. Знате, попео ми се тај ваш став на курац, а и тај који константно банује ни кривог ни дужног Оланика са других профила исто може да мис е натакне на курац и да се окреће пола сата. Таман то био и брат Џими(надам се ипак да није он хахаха)

Zašto psuješ Boga, Dankane?