Prijava

Nisam ja kriv što guzim crnkinje svaki dan pa imam nepresušni inspiraciju jer je svaki put epski!

Lijepo navedi neke primjere, gagafaile.
Evo tvoje postove, na primjer, nismo brisali kad si glasao za sebe sa duplih naloga na konkursu.

ne konkretno ti, nego moderatori kojima komentar kontrira, a njima se to ne sviđa, te ga brišu, a prečesto i banuju autora.

Никад ниједан модератор није никога бановао због израженог става (осим ако није изражен кроз вређање).

Mislim da moderatori u poslednje vreme imaju previše povlastica i puštaju muda iz tog razloga.

Не знам шта то значи ''пуштати муда'', али ми је јако криво кад се то говори за модераторе који се труде да овај сајт личи на нешто.

Но, скренусмо с теме.
Мада, ни тема нема много смисла. Као што рече Пеки:

Квалитетна дефиниција је квалитетна дефиниција. Небитно о чему говори.

ja sam lepo rekla lock, ne znam što nećete da me slušate!? na spavanje! svi! odma! tišina!

A ja taman spremio jednu na tu temu... šta sad da radim ?

:zabrinut:

meni je mnogo bitnija sadrzina defke od same teme...jedna tema moze da se realizuje na vise nacina, ako je realizacija profi, sta ima veze ako se neke teme ponavljaju, jebo ga cica.

ja sam lepo rekla lock, ne znam što nećete da me slušate!? na spavanje! svi! odma! tišina!

И ја сам за лок, ал' ће одмах да скочи Аурора и да каже како гушимо људима слободу говора или штагод...

Да питам лепо: Има ли још неко нешто паметно да каже пре него што закључамо?

Pošto nisam bio tu a očigledno sam pogrešno protumačen želim da razjasnim svoj stav i povod otvaranja teme.
Mene ne nerviraju definicije koje imaju seks za temu, ima veoma dobrih, mnoge takve su mi i u omiljenima. Ali, uglavnom je ta tema solidno iscrpljena do sada na sajtu, pa često definicije tog tipa postaju zamorne, dosadne...
Međutim, nije ni u tome poenta već u definicijama ovog tipa, neka mi autor (ko god da je, nisam ocenio) ne zameri, ali dokle više poređenja kurca sa drugim frazama i poznatim ličnostima i štatijaznam čim.
Evo ja ću da napišem par odmah, evo i nekoliko naslova "Mala ga sisa k'o kao bojler struju", "Buzdovan Kraljevića Marka", "Tukson", "Kad jebe pomeri osu zemljine rotacije" , "Diže noge kao balerina", "Usisava kao Kirbi"....
E to me nervira i onda u razradi (telu) definicije par poređenja a u primeru stoji kako je svojim palamarom unakazio međunožje lokalne radodajke (eventualno fine curice koja se bavi baletom) ili pak kako je mala usisala više semene tečnosti nego wc šolja vode.

EDIT: A povod je, da vidim šta autori aktivni na forumu (zna se ko je najviše na forumu ovog sajta) misle o ovom fenomenu, niko ne priča o ukidanju, svako ima sve teme ovog sveta na raspolaganju.

pa to je sustina VUKE...sleng tipa MALA BI ISISALA GOLF LOPTICU KROZ BASTENSKO CREVO!!!

A ja taman spremio jednu na tu temu... šta sad da radim ?

Povedi računa, čim pomeneš kurac i pičku imaš minus od mene, sad mora da budeš na nivou k'o član srpske akademije nauka i umetnosti, pa ti vidi šta ćeš :)

Pošto nisam bio tu a očigledno sam pogrešno protumačen želim da razjasnim svoj stav i povod otvaranja teme.
Mene ne nerviraju definicije koje imaju seks za temu, ima veoma dobrih, mnoge takve su mi i u omiljenima. Ali, uglavnom je ta tema solidno iscrpljena do sada na sajtu, pa često definicije tog tipa postaju zamorne, dosadne...
Međutim, nije ni u tome poenta već u definicijama ovog tipa, neka mi autor (ko god da je, nisam ocenio) ne zameri, ali dokle više poređenja kurca sa drugim frazama i poznatim ličnostima i štatijaznam čim.
Evo ja ću da napišem par odmah, evo i nekoliko naslova "Mala ga sisa k'o kao bojler struju", "Buzdovan Kraljevića Marka", "Tukson", "Kad jebe pomeri osu zemljine rotacije" , "Diže noge kao balerina", "Usisava kao Kirbi"....
E to me nervira i onda u razradi (telu) definicije par poređenja a u primeru stoji kako je svojim palamarom unakazio međunožje lokalne radodajke (eventualno fine curice koja se bavi baletom) ili pak kako je mala usisala više semene tečnosti nego wc šolja vode.

Океј, установили смо да те нервирају те дефиниције. Али која је алтернатива њиховом постојању? Које решење нудиш? Да их бришемо? Ми свакако бришемо неквалитетне дефиниције на које налетимо.

Ljudi, mogu li da napišem jednu na tu temu, ako ne valja briši te je... :)

Imam inspiraciju :)

EDIT: A povod je, da vidim šta autori aktivni na forumu (zna se ko je najviše na forumu ovog sajta) misle o ovom fenomenu, niko ne priča o ukidanju, svako ima sve teme ovog sveta na raspolaganju.

Zaneo sam se pa nisam napisao povod, evo ga u postu iznad. A svakako ne želim da se brišu, neka ih, ako zadovoljavaju uslove tj standarde kvaliteta sajta.

Evo da navedem po brojevima, da bude jasno, pošto ljude mrzi da razumno čitaju postove.
1. Nemam ništa protiv psovki.
2. Nemam ništa protiv definicija na temu seksa.
3. Ne treba da prestanu da se pišu.
4. Ne treba ih brisati.
5 (SUŠTINA). Ne treba preterivati, zastranili smo mnogo sa opisima KURCA, treba da bude razumljivo i za ljude koji nisu sa sajta.
6. Šta vi mislite o tome?
7. Hvala na razumevanju.

zastranili smo mnogo sa opisima KURCA

OVO JE EPSKI AHAHAHAHHA

piši dule, nek ide život!

strajo, pa jebiga, sad to o čemu ti pričaš je previše individualno. meni ta defka ok, dadoh plus. nekome nije. i šta sad? defke koje su objektivno loše se brišu, neke se ne brišu jer promaknu oku sokolovom modova, i to je to...

razumeh i ranije... ali ovako kad se nabroji... O.o drugčije

strajo, pa jebiga, sad to o čemu ti pričaš je previše individualno. meni ta defka ok, dadoh plus. nekome nije. i šta sad? defke koje su objektivno loše se brišu, neke se ne brišu jer promaknu oku sokolovom modova, i to je to...

Тај рад.

lično, smartam da ne mogu dovoljno da se nagledam kurca, meni nikad dosta...

mislim da smo razjasnili da nisu dupli...