Koliko ih je bilo pre mene: Primitivni hir patrijarhalnih čobana ili stereotip?

  1. U pravu si, Luli :) A misliš da je sa 22 mnogo 7, recimo?

  2. Što će reći da muškarci uglavnom preuveličavaju broj, a žene smanjuju. :)

    Da, da, ima i tema ovdje, nešto "a koliko si ih imao/la do sada?", pa se tu govorilo da muškarci množe stvarni broj sa 3, a žene dijele stvarni broj sa 3.

    EDIT:
    evo te teme: http://vukajlija.com/forum/teme/16268-a-koliko-si-ih-imao-imala-do-sada

  3. meni je to glupo da pitam, a sve me zanima. i tako zivim u neznanju koje me izjeda.

  4. A misliš da je sa 22 mnogo 7, recimo?

    Nema tu nekih čvrsto postavljenih pravila, zavisi od mnogo faktora.
    Evo, recimo, meni bi 7 bio prevelik broj kad sam imala 22, jer sam od 16. do 20. godine bila u vezi sa jednim momkom, što bi značilo da sam onda za 2 godine odjednom promijenila petoricu (EDIT: šestoricu, bem ti matematiku :)). Ne kažem da je to previše za svakoga, ali ipak bi to bila velika promjena.
    E sad, neka djevojka koja je za to vrijeme bila u drugačijoj situaciji što se veza tiče, ima i drugačiji pogled na sve to. :)

  5. Ја не желим да причам о својим бившим, али такође не желим ни да слушам причу/е о бившим момцима (или девојкама) било које девојке са којом сам у вези.
    Веома једноставно, ако нам је до некога стало у садашњости, не би требало да нам буде битна наша прошлост.

  6. Da, sve zavisi... I za mene bi taj broj bio prevelik, ali za neku drugu devojku ne bi... Logično je da će devojka da spava sa svojim dečkom, desi se da raskinu posle nekog vremena, ona posle nađe drugog, opet je prirodno i da spava sa njim, itd. Ne sretnu sve u 16. godini čoveka svog života...

  7. Nebitan mi je broj s kojim je moja partnerka spavala, dokle god on nije veći od 4. Računajući i mene. I do sad sam imao sreće da nalećem na takve. Jednoj sam bio prvi, a svim ostalima drugi.

  8. Ја б' му рекла да сам наивна. Или бих се правила невина.

  9. Mozda je malo off topic ali moz se metne i ovde :)
    Ja imam druga koji je trsio likusu,i ona mu je rekla da je nevina i sve to,i pitamo ga mi pa jel bilo krvi,jel je bolelo a on mrtav ladan odgovara ne,i mi svi pa brate onda nije nevina,a on isto tako mrtav ladan odgovara ma jok bre,ne gleda se to tako,bila je nevina 100%. I tako on dan danas veruje da je ona bila nevina...

  10. Мајмуновски, шта је ту чудно? Не мора нужно девојка да крвари.

  11. Ne mora,ali se to desava u 90% slucajeva.Druga stvar ova izgleda moralno ko ceska kurva a da se trsis ko zmaj prvi put ne ide to tako...

  12. Да, али ви сте закључили да није била невина јер није крварила. То си написао малопре.

  13. Да, али ви сте закључили да није била невина јер није крварила. То си написао малопре.

    U principu da.

  14. majmunovski, u mnoooogo manje od 90%
    veće su šanse da prođe bezbolno i bez krvi no suprtno.

  15. majmunovski, u mnoooogo manje od 90%
    veće su šanse da prođe bezbolno i bez krvi no suprtno.

    Eh sad.

  16. Па ако је изјашеш као шиптар козу, има да крвари као свињу кад кољу али ако јој нежно миришеш пупољак - све кул :)

  17. Па ако је изјашеш као шиптар козу, има да крвари као свињу кад кољу али ако јој нежно миришеш пупољак - све кул :)

    hahahahaha :)

  18. a to što vi u fazonu "ja sam joj prvi jebač ali ona nije devica jer nije vrištala od bolova i jer nije krvarila. možda je rođena bez himena, tehnički, nije nevina." je vaš problem. tupava je ta filozofija.. a čuh je više puta.

  19. Па ако је изјашеш као шиптар козу, има да крвари као свињу кад кољу али ако јој нежно миришеш пупољак - све кул :)

    u jebote. znaci mozda i nije lagala kucka.

  20. Uostalom kod dosta devojaka koje se bave sportom od malena, himen ode sam od sebe. Kod gimnastičarki pogotovo.

"Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“"

Danas | 06. Novembar 2008.