Prijava

I ovaj maestro, nista pametno ne napise, ali je bitno da on nekome kaze da je glup. Sta je? Masta ne moze da ode u ekstrem? Zakrzljao si malo?

Qwebeck kolko imas god

i ne varas..ok mozda ti to nikad neces da radis ali ako sad ne radis a budes radio u 35 onda si dijabola

Aj ne seri, dijabola sam ako ne varam??? To ajde svi da varamo da ne bismo bili dijabole. I posle da se pitamo sto zene pricaju da smo svinje???
I zasto bih za ime sveta varao sa 35 ako sada nemam nameru?

Mora ker da se protera nekad

Pocni sa varanjem sto pre, kad te ostavi zbog nekog profesora informatike bice ti zao.

mora da mu i riba visi na sajtu čim ovako priča

KBO! ne seri. Covek koji drzi do morala ne postoji, a?

јао квебече уби се, тотално машиш поенту. наравно да ћеш да вараш и тиме испуњаваш своје интересе у виду имања секса, па ко ће више да жели да има секс од тебе самог??? уосталом ако вараш и девојка ће да те поштује јер држиш до себе и својих принципа, сигурно јој не треба неки шмокљан који не вара и кога ће ускоро да претвори у папучу и одбаци после јер је незанимљив. дакле најбоља је ситуација да варате и ти и она али да то не буде баш очигледно јер се онда иде у другу крајност а то је озакоњење полигамије и бигамије ал небих сад о томе јел се ти не разумеш у елементарне ствари у виду мушко женских односа и секса а камо ли о теорији.

Ma možeš ti da ne varaš devojku ako oćeš ase, u svoja četri zida, al ne pričaj okolo to. Sramota je.

Treba da me bude sramote sto drzim do morala i principa?

Ako ti ova sadasnja devojka bude i zena zakonom, onda ne vidim u cemu je problem? :/

Treba da me bude sramote sto drzim do morala i principa?

Fala bogu, drugi se ne drže, pa će odma da te proglase za budalu da sebe opravdaju. Vidiš da jesi neiskusan.

Vidiš da jesi neiskusan.

Bolje i da budem smatran neiskusnim i budalom, nego da pricam kako zene treba tuci, varati i biti svinja. Jebiga, niti vi znate mene, niti ja znam vas...

како ја тролујем а ти причаш о неком моралу и неварању, а вероватно су те све девојке које си имао ако си уопште имао варале. другарица твоје рибе ти се нуди и ти као нећеш, па јел могуће да она више жели да има секс од тебе???
што волим такве шмокљане попут тебе да зајебем, кад варају дечка ја на њој намерно оставим неки видљив траг који она не може да провали, типа масницу од благих угриза на дупету ал само један мало јаче и видљив или огреботине на леђима. траг увек мора да буде скоро па невидљив за њу али видљив човеку који је нпр. јебе доги
какве су ми све поруке стизале од њих кад их провали дечко, хахах плакао сам кад помислим да неко попут тебе грца у сузама и преиспитује њен морал и жали што он није варао а она је искоришћавала сваки могући тренутак за то

Да си хтео њену другарицу/сестру, мувао би њу прву, а не ову са којом си или коју си мувао.

Pa onda bi te ona napadala, isto ti dodje.
Shvati da su one jedna drugoj rivalke. Obe te koriste. Razmisli i ovome.

Necu, bre, uopste da se zamisljam u toj situaciji. Ne bih varao i to je to. Cudite se koliko hocete.